Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdalarms/ Ghost tabancalar
Sn.msgeldi!
Bu konuyla ilgili detaylı yapılacak her açıklama diğer firmalar,satış kampanyaları ,MKE politikaları ile ilgili farklı muhatapları rahatsız etme ihtimali olduğundan Halit beyle görüşmenizi rica etmiştim.Ben umumi olarak defalarca yazdım bu bölümde 200$ dan tabanca satarak para kazanırız.Bütün ihracatlarımızda fiyatımız bu hatta 180 $ e kadar iniyor.Fakat yurt içi fiyat dengeleri ve vergilerin oluşturduğu fiyat seviyesinin altına inmek satışları artırmıyor tersine kalitesiz,kuru sıkıdan dönme gibi olumsuz propogandalara maruz kalıyor.İlk çıktığında 900 TL civarında sattığımız tabanca (Tüfek verdiğimiz için 1350-tüfek) şu anda 1850TL den satılıyor ve başka bir firma tüfek kampanyasına döndü.Aynı firma aylardır tabanca değil tüfek satıyorlar diye yaydı.Veya bunlar kurusıkıcı vb.
İnanırmısınız bilmem ama bu fiyatlara çıkmamak için 3 ay mücadele ettik.Kazanmadığımızdan değil,farklı baskılardan dolayı.
Daha detaylı bilgiyi Halit beyden veya özel mesajla benden alabilirsiniz.
Tam açıklayıcı olmadı ama ancak bu kadar izah edebileceğim.
Saygılar.....

Alıntı

Sayın dr.akdal
Konu anlaşılmıştır. Samimi ve iyiniyetli yaklaşımınız ve kısıtlı seçeneklerin içindeki açıklama çabalarınız için tekrar teşekkür ediyorum. Zaten (bence) bu yaklaşımınız pek çok arkadaşın size sempati duymasının temel sebebidir. Belki birilerinin de uykusunu değilse de keyfini kaçıran size karşı duyulan sempatidir. Üretim ve ürün kalitesinde rahatlıkla rakibiniz olabilecek ve belki de sizi geçebilecek üreticiler bu yaklaşımınız konusunda rakibiniz olamayacaklarından sizi yıpratmak için farklı taktikler deneyeceklerdir elbette. Aramızda bulunmanız, eminim ki, hepimizi fazlasıyla mutlu etmektedir. Geriye kalan ayrıntılar şu aşamada beni fazla ilgilendirmediği için özel mesajla veya mail ile sizi rahatsız etmeyi gerekli görmüyorum. Ancak böyle bir seçeneğe sahip olmanın bile (şimdilik kullanma gereği hissetmesem de) beni fazlasıyla mutlu ettiğini belirtmeliyim. Şimdilik bir müşteriniz ol(a)masam da bu her an değişme olasılığı olan bir durumdur. Müşterilerine sizin gibi yaklaşan bir üreticinin sadece bu tavrı nedeniyle bile desteklenmesi (tavrın ödüllendirilerek genelleştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla) gerektiği konusunda, herhalde tüm arkadaşlar benim gibi düşüneceklerdir. Bu sadece tavrınızı olumlu bulduğumu belirtmek amacıyla yazılmış bir düşüncedir. Bu tavrınız dışında desteği haketmediğiz gibi bir düşünce taşımamaktadır. Sonuç olarak kaale alındığımızı bilmek güzel bir şey.
Saygılar...

Alıntı

Sevgili msgeldi!
Benim temennim ve gayretim sizlerle aramızdaki bu sinerjinin diğer bütün firmalarımızı da özendirmesi ve kuşatması.Türkiye için bir değer ifade eden bu kadar birikim ve ilgi sahibi insanin bilgileri ile üreticilerin samimi buluşmasını sağlayabilirsek ülkemize çok faydası olacağına inanıyorum.
Ben istiyorum ki başta Sarsılmaz olmak üzere bütün firmalarımız bu güzel dialoğa katkıda bulunsunlar.Nasıl ki sektörde hepsi bizden eski ve önde gidiyorlarsa bu muhabbet ve paylaşımda da bizi geçsinler.
Samimi ifade ediyorum ve davet ediyorum ; Sarsılmazdan yetkili bir arkadaşımız foruma katılıyor ise ,hep beraber bu güzel paylaşımı geliştirelim.Bu konuda bana düşen her türlü desteğe hazırım.
Hiçbir menfaat olmadan bir firmanın ürünlerine ilgi gösteren ve değerlendirmeler yapan bu kalitede insanlara ancak saygı gösterilir.
Beraber daha güzel günlere ulaşmak ümidiyle.
Saygılar...

Alıntı

"satılık ghost TR 2
satılık ghost TR 2
deneme amaçlı atış yapıldı ortepedik kabzalı ayarlı gez polimer gövde pazarlıksız 1750 tl"

Sayın dr.akdal
Nihayet kaptırmatörler sizin silahlara da dadanmış. Gözünüz aydın mı desem Allah kurtarsın mı desem karar veremedim. Smile

Alıntı

Sn.msgeldi!
Güller dikenler bir arada oluyor,bunlar işin cilve tarafı ne diyelimSmile
Selam ve saygılar....

Alıntı

İstanbul mkek den ghost tr02 tabancamı aldim, yoldayım (trenle sakarya ya dönüyorum,telefondan yaziyorum biraz aceleye geldi,idare edin) henüz deneme şansım olmadi, sabırsızlanıyorum denemek icin, izlenimlerimi en kısa zamanda paylaşacağım. İlk geri bildirimim bu, yoldayim geri dönüyorum Smile
Selamlar saygılar...

Alıntı

Sayın Akdal malum Adalet Bakanlığı yeni bir İKM alımı yaptı acaba bu konuda bir kampanya yapmayı düşünüyormusunuz.Bir çoğu silah almak isteyecektir.SAYGILARIMLA

Alıntı

Sn cihan54; hayırlı uğurlu olsun. ALLAH kötüye kullandırmasın.

Alıntı

Sn.cihan54!
Aman hayırlı olsun efendim.Güzel günlerde kullanın inşallah.Allah cc silaha muhtaç etmesin ederse de silahsız bırakmasınSmile
Saygılar...

Alıntı

Sn. Okinal, sn.Dr.Akdal
Sağolun, teşekkür ederim selamlar saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi