Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Taurus
lupus demiş ki:
melihaga demiş ki:ama en önemlisi yine bir taurus gibi silah üzerindeki iğrenç yazılar....

Ağa'm kendinizi buna alıştırın. Artık bütün silahlar bill board sütünları gibi olacak. İşin garibi artık silahseverler, daha doğrusu kendisini silahsever sananlar diyelim, bunu normal karşılayıp, hatta normal olduğunu iddia edip, hoş görmeye başladı.

o zaman ya ben silahsever değlim yada bunu kabul edenler...

ve ben bunu hoş görmeyecem malesef, çok beğendiğim silahları bile sırf bu yüzden almam almadım da, SW 945 PC gibi...

Alıntı

Ya ben duvaryazılarının sonunda başımıza dert olacağını anlamıştım zaten. Adamlar heryerde göre göre kanıksadı, ama bir tabancaya duvar muamelesi yapanlarında betondan farkı yok kanımca...

Alıntı

Geçen gün Ghost serisi için de aynı yorumu yapacaktım, böyle büyük fontlarla, gözünün içine girercesine beyaz yazılmış yazılar bence silahı çok ucuz gösteriyor, hiç estetik değil. Buna rağmen neden yaparlar bilemiyorum.
Kibar, küçük bir yazı ile sürgünün altına veya gövdeye yazılan yazılara ne oldu? Bir anda kim çıkardı bu duvar yazılarımı bilmiyorum, ama kesinlikle çok çirkin görünüyor.

Alıntı

Bir taurus kadar olamadıkya ben ona yanıyorum.

Alıntı

Silah saf çelik olmadığı sürece bence bir çekiliciği yok.Örnek Fn yada Cz gibi.

Alıntı

(08-08-2013, 03:54 PM)kemikaze demiş ki: Silah saf çelik olmadığı sürece bence bir çekiliciği yok.Örnek Fn yada Cz gibi.

Fn derken fiveseven'ı mı kast ettiniz sn.kemikaze.

Saygılar.

Alıntı

(09-08-2013, 10:41 PM)OF_LEE demiş ki:
(08-08-2013, 03:54 PM)kemikaze demiş ki: Silah saf çelik olmadığı sürece bence bir çekiliciği yok.Örnek Fn yada Cz gibi.

Fn derken fiveseven'ı mı kast ettiniz sn.kemikaze.

Saygılar.

Sn OF_LEE Browning'i kast etmiştim.

Alıntı

Taurus PT 809 modeliyle ilgili bilgisi olan arkadas varsa, bana yardımcı olursa sevinirim.

Alıntı

(30-05-2016, 09:50 AM)Rubikon demiş ki: Taurus PT 809 modeliyle ilgili bilgisi olan arkadas varsa, bana yardımcı olursa sevinirim.

http://www.thetruthaboutguns.com/2015/01...l-809-9mm/

Alıntı

Taurus modelleri bir kaç dönem ithal edildi. Ancak 809 modeli o dönemlerde yoktu, ithal edilmedi. Permi hakkını Taurus ithal etmek için kullanan hiçkimse olmadığı ve kolay kolay da olmayacağı için, ülkemize yasal yollardan giriş yapmış bir Taurus 809' un görülmesi neredeyse imkansız gibi bir şey. Dolayısı ile ancak internet, youtube gibi kaynaklara başvurmanızı önerebiliriz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi