Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Taurus
Arkadaşlar silah daha ziyade '' face lift '' yapılmış bir 24 / 7. Beretta'nınçıkardığı PX4 sürgü traşı modasına CZ'den sonra Taurus'da katılmış. Silahlar bilgisayar programları ile çizilmeye başlandığından beri, ekranda '' faça '' görünen her modeli üretmek moda oldu, sanırım artık tabancaya benzer ve göz zevkimizi okşayacak silahlar tarih olmak üzere. Cool

[Resim: 99004194.jpg]

Alıntı

lupus demiş ki:sanırım artık tabancaya benzer ve göz zevkimizi okşayacak silahlar tarih olmak üzere. Cool

aynen öyle üstadım bitti bitecek, Allah'tan 1911 ler halen moda...

Alıntı

bu silaha gelince, atar mı atar, kaptırılır mı kaptırılır, ama bu tür silahlar benim belimde asla yer bulamaz...

Alıntı

Sanırım birmiktar klock tan da estirmeler var silahta Big Grin

Piyasanın durumu çok tekdüze hale geldi ne çok satıyorsa herkez ona yöneliyor yavaş yavaş, bu yanlıştır demiyorum genede geleceğe dair biraz umudumu kırıyor açıkcası.

Evet bizimde bir klock klonumuz var ama tüm dünyayı da aynı eksende görmek pek te hoş değil.

Saygılar....

Alıntı

yalnız bu silah kılok değil steyri anımsatıyor...

Alıntı

Arkadaşlar, ben şahsen bu silahta PX4 ve SW M&P karışımı sürgü silueti, SP 2022 gibi aparat oluğu uzanımı, Steyr gibi el üstü hatları, Glock gibi sökme mandalı, P99 gibi değişken kabza sırtları, HK USP' yi andırır tetik korkuluğu silueti, tabi bir de Novak stilini andırır nişangahlar olduğu izlenimini aldım. Bakalım hayal güçlerimiz daha neler çıkarabilecek, buyrun... Cool

Alıntı

lupus demiş ki:Arkadaşlar, ben şahsen bu silahta PX4 ve SW M&P karışımı sürgü silueti, SP 2022 gibi aparat oluğu uzanımı, Steyr gibi el üstü hatları, Glock gibi sökme mandalı, P99 gibi değişken kabza sırtları, HK USP' yi andırır tetik korkuluğu silueti, tabi bir de Novak stilini andırır nişangahlar olduğu izlenimini aldım. Bakalım hayal güçlerimiz daha neler çıkarabilecek, buyrun... Cool

üstad geriye bişey bıraksaydınız hayal gücümüzü zorlardık...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

ama en önemlisi yine bir taurus gibi silah üzerindeki iğrenç yazılar....

Alıntı

infinity tarzı çekme kertikleri....

Alıntı

melihaga demiş ki:ama en önemlisi yine bir taurus gibi silah üzerindeki iğrenç yazılar....

Ağa'm kendinizi buna alıştırın. Artık bütün silahlar bill board sütünları gibi olacak. İşin garibi artık silahseverler, daha doğrusu kendisini silahsever sananlar diyelim, bunu normal karşılayıp, hatta normal olduğunu iddia edip, hoş görmeye başladı.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi