Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ghost Geri Bildirimleri? Bekliyoruz...?
Solda oluşan grupmanın, ilk atışlarda yeniden tetiğe alışma sürecinde oluştuğunu tahmin ediyorum SN.oncearocker. Biraz ara verdikten sonra, tetiğe yeniden alışana kadar birkaç atışımda, benim de atışlarım sola kayabiliyor, ( tabi, 10 metre değil de biraz daha uzak mesafede Smile ) Bunu engellemek için, atış oncesi yanıma aldığım boş kovan üzerine, hedefe nişan alıp, 1-2 kez ezerek tetik düşürmeyi deniyorum.
Genelde sola kayan atışlarınız sebebinin (bende de biraz olduğu gibi) ; nişangah sıfırlamasından çok tutuş şekli ve tetik ezme ile alakalı olduğunu tahmin ediyorum. Smile
Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık, Sn.oncearocker.
Saygılar.

Alıntı

Sn dr.akdal,
Sizinle görüşmek istiyorum.
Mail adresim mert.aydinalp@gmail.com

Alıntı

Tüm ustalara merhaba;

Uzun zamandır forumu takip ediyorum. ama bu ilk mesajım.
yarın sabah hayırlısı ile Akdal Firmasının İstanbuldaki fabirka binasına giderek silahı inceleyecek ve hangi modelini alacağıma karar vereceğim. Şimdilik gönlüm TR 02 Krom Kapak gibi ama yarın elime aldığımda daha net karar verebilirim sanıyorum.
Fabrikadan Sn. Mutlu bey ile görüştüm ve yarın için sözleştik.

Kararımı verip silahımı elime aldığımda siz ustalarım kadar olmasada izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım...

Alıntı

(04-10-2010, 04:41 PM)kararsız demiş ki: Sn. YASİN OKUTAN kuralları okumadığınız ortarda her girilen ortamın bağzı kuralları vardır burda da olduğu gibi.Lütfen kuralları okudukdan sonra mesajınızı tekrar gözden geçirirseniz mutluluk duyarım .
Saygılar ..

Lütfen alınmayınız efendim.
Biraz da kendimize bakalım.
Saygılarımla.
Osman

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi