Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ghost Geri Bildirimleri? Bekliyoruz...?
[Resim: dsc04069e.jpg]
[Resim: dsc04070.jpg]
[Resim: dsc04071l.jpg]
[Resim: dsc04072.jpg]

Alıntı

[Resim: dsc04073q.jpg]
[Resim: dsc04074w.jpg]
[Resim: dsc04075fhm.jpg]
[Resim: dsc04076z.jpg]
[Resim: dsc04077j.jpg]

Alıntı

[Resim: dsc04078c.jpg]
[Resim: dsc04080j.jpg]
[Resim: dsc04083w.jpg]
[Resim: dsc04087e.jpg]
[Resim: dsc04088p.jpg]

Alıntı

[Resim: dsc04091j.jpg]
[Resim: dsc04089ylx.jpg]
[Resim: dsc04090c.jpg]

Alıntı

Sıra geldi atışla ilgili gözlemlerimize diyeceğim ama tam atış yapmaya başladık acil bir telefon yüzünden geri dönmek zorunda kaldık.2şarjör mermi atabildik.Silahın sürgüsü yerine öyle bir oturuyorki tam anlamıyla kendini yerine alıştırabilmesi için bayağı bir atış yapmak gerekecek herhaldeSmileSilahı elinize alıp salladığınızda ne bir ses var nede bir boşluk.içyüzeydeki aşınmaların nedenide bence bu sıkılık.Şarjörleri yarım doldurarak atışlara başladık.ilk şarjör bittiğinde sürgü geride takılmadı.diğer şarjörlerde bir daha bu sorunu yaşamadık,attıkça açılacak bu meret diye olayı yorumladıkSmilevideodada göreceksiniz zaten.kısa zaman zarfında ilk atışımızı kaydedebildim ondada aksilik bu olay denk geldi,ama şahlanma ve denge ile ilgili yorumlarınıza faydalı olabilecek bir çekim olduğunu düşünüyorum.Tetiğini ilk etapta beğendim,el alıştıkça ve silah çalıştıkça dahada iyi olacağına eminim.Nişangahlarını pek beğendiğimi söyliyemem bence bu silaha bugez ve arpacık yakışmamış.Daha kaliteli olabilirdi diye düşünüyorum.Belki benim gözüm yeşile alıştı ondandırSmiledağılımına gelincede daha doya doya sindire sindire atış yapamasakta gayet güzel atışlar yapacağımız izlenimine kapıldım.video yüklemeyi beceremiyorum,bir arkadaşa gönderiyim zahmet olmazsa o eklesin.Atış yapan silahın sahibi olan arkadaşım,o kocaman elli adam ben değilim yaniSmilearka plandan gelen konuşmalarada pek aldırmayın yanımızda bulunan otör bir şahsiyetin gereksiz konuşmalarıdırSmileaşağıdaki resimde 25m mesafeden attığım ilk 5 mermi.alt vurması tamamen benden kaynaklıymış,ikinci attığım beş mermide durumu düzelttim ama o hedef kağıdı için sn dr akdalla reklam anlaşması fln yapmamız gerekir herhaldeSmilesonuç olarak piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırınca fiyatınıda göz önünde bulundurarak makul bir seçim diyebilirim.ama maalesef tr01in kabzesi bana göre değil.çamur,kum ve bir sorun çıkarmazsa dr akdalın görüşünü almamız lazım sualtında atış testi içinde hazırlık yapmaktayız.şimdilik bu kadar kalın sağlıcakla...saygılar.[Resim: dsc04092o.jpg]

Alıntı

Teşekkür ederim Sn Radius.
Ama bir şey eklemeden geçemeyeceğim.
Bu tabanca kaç atım gördü.

Ve Sn. Dr.Akdal bu silaha fabrikanızda ;
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1605
bunu uygulamak mümkün mü.

Tekrar teşekkürler.

Alıntı

Sn Egecaddesi,fotoğraflar daha hiç atım yapmamış hali,sadece bir gün boyunca sürgüyle bayağı bir oynanmış.Atıştan sonra zaten anca 30,35 mermi atabildik,o aşınma olan yerlerin haricinde başka bir iz falan yoktu.Ama tenifer denilen iç yüzey boyasının bu şekilde olmasını bende yadırgadım.

Alıntı

Sn dr.akdal ;
Ben sol elimi kullanan biriyim.Şu anda çoğu silah sağ elini kullanan kişilere göre dizayn edilmiştir.Sizde durum nedir??

Alıntı

Sevgili Radius!
Kıymetli emeğiniz için çok teşekkür ederim.Tekrar vurgulamakta fayda var sürgü iç ve dış yüzeylerde tenifer kaplama yok.Sadece namlu içi tenifer.Teniferin şart olup olmadığı ArGe mizde hala tartışılan bir durum.Faydası var ama şart mı diye düşündüğümüz oluyor.
Şu an Lupus ustanın yayınladığı Melonite kaplama ile ilgili Sn.Konuk un çok kıymetli bilgilerini inceliyorum.Yetkili arkadaşlar araştıracaklar.Biz Kataforez uyguluyoruz detaylarını daha önce yazmıştım.
Eğer Melonite ile ilgili bilgi netleşir ve prosesleri uygulayabileceğimiz şekilde ise neden olmasın.

Alıntı

Sn.Ömer!
Maalesef bizde salağızSmileçözüm alternatifleri oluşturulabilir.Komple tasarım değişikliği istiyor.
saygılar....

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi