Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİLAH VİDEOLARI

Cutshell

Videonun başında dedikleri gibi poor man's slug yani fakir adamın tek kurşunu. 8 numara fişeği gövdesinden keserek kullanıp saçmaların dağılmadan hedefe ulaşmalarını sağlıyorlar. Ben plastiğin namlu içinden geçmesinin namlu içine zararı vardır diye düşünüyorum. Bunun dışında başka sakıncalar da olabilir.
Kesinlikle denemeyiniz. Sadece ilginç geldiği için paylaştım.

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ardy, Karagoz, demirci57
Neden Lee-Enfield tüfeklerin diğer bolt action yüfeklere göre daha hızlı atış imkanı sağladığı ile ilgili bir video.

Alıntı

Husan dan red dot u çıkartıp Zoraki Hp 01 Ultraya taktım.
10m sıfırlama yaptıkdan sonra  , metre ile ölçüp 30 m koyduğum 15x15 çapında demir plakaya atış yaptım. İlk 3 atıştan  tinnnn sesi gelince bu anı ölümsüzleştireyim dedim

Husan ı satmak istiyorum , kanun değişikliğini beklemekteyim.inşallah bir an önce düzelir

Saygılarımla

Alıntı

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mimaslan
Bizde yasak var ama amerika kaynaklı silah tanıtım videolarında sorun yok umarım  Blush
Forgetten Weapons kanalında denk geldim bullpup tabanca  Huh

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
absc42
Bu da şarjör şarjörü Tongue 

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
red, ilksurfer, karabasan, sem, tirendaz, Bren, Carbon12, alpago, harun, serdaraktas, kuzeybuzulu, yyildiz

Alıntı

13 sene sonra silahı aldığımda yaptığım 5 el atış harici ilk defa tabanca ile ateş ettim,fazlasıyla paslanmışım ,bir çok yanlışım var ateş etmeyle ilgili şimdiden özür diliyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
cuculen_22
Yerli firmalarımız neden bu basitlikte ve kalitede 12-20 GA tüfek üretemiyorlar yada üretmiyorlar anlamış değilim  Huh

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
SKN, V-Ozdemir, harun, tanerzorlu01, XXAHMETXX

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi