Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİLAH VİDEOLARI

Bu video Gsh-18 çıktığından beri bilinir ama birileri İngilizce alt yazı yazmış.Bu nedenle ben de paylaşmak istedim.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lupus, scarface4086, PersonalDefence
Bay Bernstein, 7 milyon ABD doları değerinde dört bin silahı ile ABD'nin en silahlı adamı olarak tanınmış. 
Haber linki:http://m.posta.com.tr/amerika-nin-en-silahli-adami-fotograflihaberi-1269470-2

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
madenci08, ERDAL, lupus

Yanlış yerde dükkan açmış.Bizim buralarda olsaydı bir saate tükenirdi.Video Filipinli bir kaçak silah imalatçısı hakkında.Anlaşılan Filipinler'de ciddi bir illegal silah üretimi var.Bu konuda sanırım Pakistan'a rakip olmak istiyorlar.Sanırım ABD uydusu olduklarından 1911'leri çok seviyorlar.

Filipinler ve illegal silahlanma hakkında ecnebi basınının yaptığı pek çok haber programı youtube'da mevcut.

Bu da ABD hollywood reality şov cümleleriyle bezenmiş hali.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
taarruz, yyildiz, Sabri, lupus, alpago
Evet arkadaşlar bugün hep birlikte inşaat demirinden 22 lr tüfenk yapacağız Big Grin

dolu malzemeden delme namlu Big Grin (uyuz olduğum nokta sanki adamın yaşadığı memlekette 22 lr tüfek pahalı giriştiği işe bak) 
Kanun koyucularımız bu şekilde koymaya devam ederse -kanunları- Big Grin bizde yakında bu şekilde imal edilmiş tüfenkleri görebiliriz.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
ilksurfer, heisenberg, kotucenk, alpago, shelby, lupus

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
hunter 12, lupus, wildeagle, sem, alpi, Simurg
Bu video da yeni başlayanlar için.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
S@riyerli, alpi

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Guns N' Cars, alpi, lupus
Merhaba arkadaşlar,
Bundan 6 ay önce suriyede Kanadalı bir keskin nişancı dünya rekoru kırarak 3,4 KM uzaklıkta hareketli bir terörist hedefi etkisiz hale getirerek dünya rekoru kırmıştı. Sizlerle onun atışını analiz eden bir video'yu paylaşmak istedim. Hatırladığım kadarı ile fişeğin hedefe ulaşması bile 10 sn civarında sürmüş.

Alıntı

Değerli forum arkadaşlarım daha önce izlemediyseniz sizleri biraz güldürecek birkaç atış videosu paylaşmak istedim. Umarım yüzünüzdeki gülümseme hiç eksik olmaz.

Altdaki bu video'yu özellikle silah tutuş ve güvenliği konusunda ne kadar hassas olunması gerektiği konusunda farkındalık için ekledim. İyi seyirler.

Alıntı

İkinci dünya savaşı eğitim videoları 1911 ve tabancalar nasıl kullanılır.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Sabri, taarruz, OzgurSarigul, asuspc, batuhanvurall, PersonalDefence

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi