Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİLAH VİDEOLARI
sandeman demiş ki:Kurbağa mı girmiş içine o hengamede Smile

ilk defa videoyu sesiz izledim.bayada dikkat ettim ama sizin espriden bisey anlamadim.sesi acinda kurbaga ortaya cikti. Smile

Alıntı

din iman yok adamda canını okudu güzelim silahın Allah akıl hidayet versin, ama gerçekten kamyonetin arkasında sürüklenirken için kurbağa kaçmış

Alıntı

baris demiş ki:
ilksurfer demiş ki:Gordugum en iyi silah videosu cekimleri...

CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425">

Quicktime seyredemeyenler icin:

Harika bir video, devamlı seyredebilmek için hemen telefonuma kaydettim, insan başa alıp defalarca izlemek istiyor. Smile

Sözkonusu videoyu, şu an gösterimde olan yeni AVEA 3G reklamında, sinemada sevgilisiyle romatik film izlerken sıkılan gencin cep telefonu ekranında görebilirsiniz. Big Grin Birkaç defa denk geldim, kesinlikle emin oldum.

Alıntı

Bu videoyu daha önce seyretmiş miydiniz? çok eğlenceli, trajikomik Big GrinBig GrinBig Grin

Alıntı

zorbey34 demiş ki:

Bu videoyu daha önce seyretmiş miydiniz? çok eğlenceli, trajikomik Big GrinBig GrinBig Grin

ama gerçek...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Kafaları iyi heralde bunlarınSmile

Alıntı

Alıntı: Yazan Zorbey34
Bu videoyu daha önce seyretmiş miydiniz? çok eğlenceli, trajikomik Big Grin
Allahtan birbirlerini vurmamışlar yoksa birde dramatik olacakmış...Sad

Alıntı

Siz o şahsın diğer görüntülerini de izleyin, illegalin dibine vurmuş bunlar Smile

Alıntı

Ak 47 otomatik savaş tüfeği ile atış yapıp youtube ye koyacak kadar da korkusuz...

Alıntı

Hatirladim,daha öncede bu videoyu tartismistik.Sahis yurtdisinda yasiyor galiba.Korkusuzlugu(!) ondandir herhalde.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi