SİLAH VİDEOLARI
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİLAH VİDEOLARI
Arkadaşlar nette bulduğumuz ilginç yararlı ve bilgilendirici videoları bu başlık altında toplayalım..Çoğu zaman güzel videolar buluyoruz hepsi için farklı başlıkta açılmıyor her zaman, videoların burda toplanmasının karışıklığıda gidereceğini düşünüyorum..
Merminin havayı yarışı

Değişik tahribattaki mermiler

50 cal merminin ilginç geri dönüşü

Bunlarda desertle domuz vuran caniler

Alıntı

Sayın Mrt,
Son videodaki geriye dönen mermi değil, merminin vurduğu yerden fırlayan taş parçasıdır.
Aslında bu da, nerede ve nasıl atış yapılırsa yapılsın, gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması, her türlü korunma yönteminin uygulanması gerektiğini gösterir bir video.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin, atillak, mrt083
Evet bende akıl erdirememiştim demekki taş parçasıymış..Zaten dönen parça yere vuruşyla kulaklığa vuruşu arasında o hızdaki bir mermi için uzun bir süre var okadar yavaşlamasıda garip gelmişti ..Taş olayı aklıma gelmedi hiç aydınlattığınız için teşekkürler

Bu arada samuray kılıcının mermiyi bölüşü

Kendini vuran bir enayi dahaSmile
http://www.izleindir.com/komik-video-fil...sp?id=1208

Alıntı

50cal havalı tüfek
=

Alıntı

samuray kılıcı diye bahsedilen şeyin ismi "katana" dır.
ve yeryüzünde kullanılabilcek en kaliteli silahtır.

Alıntı

eskiden kadınlar hangi silahı kullanmalı diye bir konu vardı.
bu da benden izlemeyenler için kadınlar hangi silahı kullanmamalıSmile)

Alıntı

Arkadaşlar, size bayanlara atış yaptırma ile ilgili, şahsi bir tecrübemi aktarayım.

SigSauer'lerin uzun süre ithal edilmemesini müteakiben geldiği ilk 2003 partisinden bir P226'yı 2250 USD'ye alma bahtiyarlığına kavuşmuştum. Silahı, Ankara'dan alıp hanımın memleketine gittik.
Daha sonra da, bir gün için yaylaya ailecek kalmaya gittik.Bu arada da silahı deneme fırsatı doğmuş oldu. Önce ben, daha sonra da kayınbiraderler atış yaptı.
Bizim küçük baldız da tutturdu illa '' Ben de atış yapacağım '' diye.
Bizde yanımıza aldık, biz atış yaparken silahın sesine alışsın diye, o yanımızda iken biraz daha atış yaptık. Silahı boşaltıp, bir kaç kez nasıl kavranacağını gösterdikten sonra, son yaptığımız atışlarda, içinde son bir kaç mermi kalan bir şarjörle silahı doldurup, eline verdik.
İlk mermiden sonra yaptığı şey '' Bu ne yaa !'' diyerek, silahı sağ yanındaki küçük kayınbiradere doğrultmak oldu. Ben de hemen sol yandan kolunu çekmek için yakalamaya çalıştığımda korkup, elindeki fişek yatağı dolu, horozu kurulu silahı arazinin ortasına fırlatıverdi.

Böylece o gün güzel bir P226 düşme testi yapıp, silahı onaylamış olduk.
Silahın, acemi olan birinin eline, fişek yatağı tek tek doldurularak verilmesi gerektiğini o gün aklıma tekrar kazıdım. Eğer ilk atıştan sonra panik yapacak olursa, en azından artık elinde boş bir silah olacaktır. Kontrolsüz olarak patlacak bir fişeği olmayacaktır.

Videoyu çeken adam da benimle aynı salaklığı yapıyor.
Dolu bir şarjör takılı, kontrolü oldukça zor olan bir silahı, acemi birinin eline veriyor.
Tabii videodaki bayanın kafasının kırılma riski de apayrı bir konu.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
atillak
su videoya bakarmisiniz.uncle sam ördek gibi avliyor insanlari.simdi biz bu ölenler icin hangi kelimeyi kullanmaliyiz.teröristmi,ülkesini savunanlarmi?mazlummu,zalimmi?

Alıntı

SAVAŞ,MÜBAHTIR.!!!
SAVAŞTA BİR DOĞRU YOKTUR.DOĞRULAR VARDIR..HERKES KENDİ DOĞRULARI İÇİN ÖLÜR VE ÖLDÜRÜR.!!!
SAVAŞTA BİR GERÇEK VARDIR..GÜÇLÜ OLAN KAZANIR VE HAKLIDIR.!!!

GÜCÜNÜ KORUYAMAYAN..YADA ELİNDEKİ GÜCÜ ZEVKİ SEFAYA,SİYASİ VE DİNİ İDEOLOJİLERE HARCAYAN TEKNOLOJİ OLARAK YERİNDE SAYAN HER ZAMAN KAYBETMİŞTİR KAYBETMEYE MAHKUMDUR....!!!
***İŞTE... FİLİSTİN
***İŞTE...IRAK
***İŞTE AFGANİSTAN
***İŞTE BOSNA
İRAN'ADA DİŞ BİLİYORLAR AMA ZORLANACAKLARA BENZİYOR VE BİZİ O BATAĞA ÇEKMEYE ÇALIŞIYORLAR....
KISACASI SAVAŞTA TEK BİR HAKLI VARDIR ODA ***G Ü Ç L Ü*** OLAN (kabul etsekte,etmesekte maalesef gerçek bu ayağımızı ona göre sağlam basacağız !!!)

Alıntı

Altunhan demiş ki:su videoya bakarmisiniz.uncle sam ördek gibi avliyor insanlari.simdi biz bu ölenler icin hangi kelimeyi kullanmaliyiz.teröristmi,ülkesini savunanlarmi?mazlummu,zalimmi?

Bilgisayar oyunu gibi..... Gerçekse yorumsuz.

mrt083 demiş ki:Kendini vuran bir enayi dahaSmile
http://www.izleindir.com/komik-video-fil...sp?id=1208

Bir ök..z daha. Gitti parmakları. Bir daha eline almaz, ders lazımmış.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi