Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAVUZ16 COMPACT MC
Size iletişim bilgilerini de vereyim, ama kaplattıktan sonra fotoğraflarını paylaşmak şartıyla. Smile

(12-04-2012, 08:38 AM)turan tactical demiş ki: Bünyamin Yavuz
SİLAHŞÖR - Av Silah Aksesuar & Teknik Servis - bilgi@silahsor.com.tr

Mebusevleri Dögol Cad. Alaçatı Sok. No:19 Tandoğan / ANKARA ..::.. Tel: (0.312) 223 23 48 - Fax: (0.312) 222 91 74 - Gsm: (0.533) 341 64 64

Alıntı

Ben de Bünyamin ustaya Zigana Sport'u boyattım . Orijinalde olan yazılar gitti o kadar .

[Resim: 5b0b341d05fc4484569d8e52d4c2f620.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Sade olmuş. Smile

Üstüne lazerle istediğinizi yazdırın bence. Ben olsam Göktürk alfabeleriyle "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" yazdırırdım.

Alıntı

Sürgünün bu yüzünde zigana yazıyordu.Pek de önemli değil.

Alıntı

(21-02-2016, 12:39 AM)asuspc demiş ki: Ben de Bünyamin ustaya Zigana Sport'u boyattım . Orijinalde olan yazılar gitti o kadar .

[Resim: 5b0b341d05fc4484569d8e52d4c2f620.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tabancanız harika görünüyor, güle güle kullanın

Alıntı

Beretta için üretilmiş kabza kapakları Yavuz-16 compact MC ye tam uyumlu oluyor mu. Yurt dışından sipariş vermek istiyorum.

Alıntı

Değerli forum üyelerini hepinizi saygıyla selamlıyorum uzun süredir forumu dışardan takip ediyorum maasallah hepiniz silah konusunda bilgi sahibi insanlarsınız.bende silahları seven bir insan olarak ayrıca 12 yıllık emniyet personeli olarak aranıza katılmaktan onur duydum.

Yaklaşık 11 yıldır Yavuz 16 mc compact kullanıcısıyım,silahimla kadro atislarinda ve şahsi kullanımda bunca zamandır hiç tutukluk sorunu yaşamadım ama genel olarak her atıştan sonra silahımı temizler ve gerekli kısımlarını yağlarım.

Olumsuz yönlerini sayacak olursam tabancanın kire ve toza toleransı çok zayıf, boyası son derece kalitesiz ben aktif sokak polisligi yaptığım için soyulan boyalardan ve paslanmalardan dolayı krom kaplama yaptırdım silah zamanla kendi kendini tesviye etti şuan kullanımda bir sorun yok. Velhasıl silahtan şimdilik memnunum daha doğrusu olmak zorundayım.

Ayrıca bir adet 9 mm kanuni 16, bir adet 0.380 acp Kırıkkale, bir 7.65 fatih 13 olmak üzere toplam 4 adet tabanca sahibiyim.

Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
underrated, Ahmet Efe, Sabri, tirendaz, lupus, demasoni, fbalun, orpeus, ihtiyar, 6patlar, heisenberg, iso, defender45acp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi