Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAVUZ16 COMPACT MC
Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde görev yapan zavallı kardeşimde de Yavuz 16 Compact var. Ona mümkün mertebe tabancayı kullanmamasını söyledim. Ona güzel bir 357 Mag. S&W bulacağım. Yoksa gözünü benim lüfoya dikti. Smile

Alıntı

Hep Girsan mı Beretta yı taklit edecekSmileBeretta da Girsan ı taklite başlamış arkadaşlar.

Alıntı

Hayırlı olsun ,yavuz 16 compact mc 2010 dan beri kullanıyorum sıfırlama konusunda küçük sıkıntılarım olmasına karşın gayet memnunun herhangi bir tutukluk sorunu yaşamadım ancak düzenli bakım yapıyorum.

Alıntı

Sn.Forum arkadaşlarım,ben hizmet tabancası olarak Yavuz 16 Compact modelini kullanıyorum tabi sadece görevliyken tabanca diğer zamanlarını yastık altında geçiriyor.Geçen gün tabancamı temizlerken iğne emniyet kanadının yamuk olduğunu ve çalışmadığını fark ettim ayrıca tabancama ait takoz ,takoz çekici aşınmış durumda ,emniyet mandalını zorlamazsanız horoz düşmüyor sağolsun firma çok ilgilendi hwmen fiyat konusuna girdiler,sözde kalite konusunda Beretta'yı yakalamışlar hatta geçmişler.Ne yapalım bize düşen tabancayı kalitesiz Beretta iç parçalrı ile revize etmek hepinize saygılar.

Alıntı

(14-12-2015, 09:09 PM)hkd demiş ki: Sn.Forum arkadaşlarım,ben hizmet tabancası olarak Yavuz 16 Compact modelini kullanıyorum tabi sadece görevliyken tabanca diğer zamanlarını yastık altında geçiriyor.Geçen gün tabancamı temizlerken iğne emniyet kanadının yamuk olduğunu ve çalışmadığını fark ettim ayrıca tabancama ait takoz ,takoz çekici aşınmış durumda ,emniyet mandalını zorlamazsanız horoz düşmüyor sağolsun firma çok ilgilendi hwmen fiyat konusuna girdiler,sözde kalite konusunda Beretta'yı yakalamışlar hatta geçmişler.Ne yapalım bize düşen tabancayı kalitesiz Beretta iç parçalrı ile revize etmek hepinize saygılar.

Sayın hkd, geçmiş olsun. Firmaya durumu ilettiğinizde firma nasıl ilgilendi? Lütfen biraz ayrıntı verir misiniz? Saygılar.

Alıntı

Sn.dr.kara, firma yetkilisine bu sorunları anlattım ve mümkünse parça göndermelerini, parçaları monte edecek birimimizin mevcut olduğunu söyledim tabi kabul etmedi komik bir biçimde tabancayı kargo ile göndermemi istedi,kargo ile alakalı bu konuda yasal dayanağı olan anlaşmalarının olup olmadığını sordum,olmadığını söyledi.Tabancadaki arızayı tespit etmeseydim (Son günlerde içinde bulunduğumuz malum günlerden dolayı ''keklik'' pozisyonunda olacaktım).Her şeyi geçtim 25-30 lira iğne bedeli talep etti bu da şunu gösteriyor kolluk kuvvetlerinin değeri yok maalesef ya da kolluk kuvvetlerine ihtiyaç yok saygılarımla.

Alıntı

Sn.dr. kara, Bir de şunu ifade edeyim firma arızalar ile ilgili her fırsatta tabancayı incelemek istediklerini beyan ediyor,bu da kullanıcılara yönelik hatalar varmış hissini uyandırıyor ben de.Kronik arızalar ile ilgili firmanın herhangi bir çalışması var mı? Saygılar.

Alıntı

Sanki, tamamen kullanıcı hataları varmış gibi muamele yapılıyor en azıdan ben böyle algıladım.

Alıntı

(15-12-2015, 12:39 AM)hkd demiş ki: Sn.dr. kara, Bir de şunu ifade edeyim firma arızalar ile ilgili her fırsatta tabancayı incelemek istediklerini beyan ediyor,bu da kullanıcılara yönelik hatalar varmış hissini uyandırıyor ben de.Kronik arızalar ile ilgili firmanın herhangi bir çalışması var mı? Saygılar.

Sayın hkd, firmanın arızayı görmek istemesi bence makul bir talep. Sonuçta görmek ile duymak arasında fark var. Yıllar önce benim de başıma gelmişti. Sarsılmaz Firması, tüfeğimi Düzceye göndermemi istemişti. Sorunu halledip geri göndermişlerdi. Saygılar.

Alıntı

Sn.hkd,

GİRSAN kendi ürettiği parçalarla piyasadaki Beretta' ların idame ve ikame edilmesini engellemek için parça göndermiyor. Bunu herhangi bir şekilde Beretta klonu olan GİRSAN modellerinden birisi ile tamirat işi gelmiş herhangi bir tamir bakım atölyesinden teyid edebilirsiniz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi