Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAVUZ16 COMPACT MC
ben şimdiye kadar 200 mermi kadar attım,bir kez tutukluk yaptı. genel olarak memnunum ama bir ara elimde alçı vardı,uzun süre kullanmadım.tekrar elime aldığımda namlu ucu pas yapmıştı.klasik yöntemle atış yaparak temizlemiştik

Alıntı

meraba arkadaşlar yavuz 16 regard mı daha iydir compact modelimi aradaki 1,5 cm lik fark çok büyük değil bence ben compact tı tercih ediyorum ama farklı görüşü olan varsa yazarsanız sevinirim

Alıntı

YAVUZ 16 GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BENDE İLK ALDIĞIMDA İKİ ŞARJÖR PEŞ PEŞE ATTIM HİÇ BİR SORUN ÇIKMADI VE HELENDE ÖYLE

Alıntı

Aysard nickli üye forum kurallarına uymadığından dolayı "1 ay süreyle" banlanmıştır. Genele son kez hatırlatıyorum, foruma giren her üyenin forum kurallarını okuduğu kabul edilir. Son zamanlarda yaşanılan kimi talihsizlikler, kimi provakatif yaklaşımların artışı nedeniyle bundan sonra "forum kurallarına riayet konusunda" kesinlikle taviz verilmeyecektir. Bir ay sonunda gerçek bir silahseveri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevgiler

Alıntı

Silahımla yaklaşık bi 300 mermi sıkmışımdır.Bir keresinde 80 e yakın mermiyi peşpeşe attım,öyle el yakacak bi ısınma da olmadı namluda.Kameramın fotoğraf çekimi iyi olmadığından şimdilik foto ekleyemiyorum fakat bir kaç güne kadar yeni telefonum gelir onla çekip ekleyecem siteye.Boyadada dışı beyaz krom olduğundan bir aşınma yok.Çevremdede bu tabancanın farklı modellerini kullanananlara sıkça rastlamaya başladım ve hepsi memnun.Silah tamiri yapan biriyle konuşmuştuk,kendisi sarsılmaz silah sahiplerinin bazı arıza sebepleriyle kendilerine geldiğini fakat tamire gelen yavuz16 olmadığını çok sağlam bir silah olduğunu söylemişti.Açıkçası silahıma güvenim bi kat daha arttı.Ayrıca forumda duyduğum bişeyi bizzat fabrikadaki yetkiliden duydum.5000 atımda berettanın dağıldığını fakat kopyası yavuz16 nın sorunsuz geçtiğini,alaşım gövdesininde uçaklarda kullanılanla aynı olduğunu.
Silahımın beğenmediğim tek özelliği biraz kaba olması,daha ince olsaydı çok daha estetik olurdu diye düşünüyorum.Gerçi yine forumda bi asker abimiz bu kalınlığın şahlanmayı azalttığını söylemişti ama bilmiyorum.

Alıntı

ben cengi63 e katılmıyorum

Alıntı

cengiz63 demiş ki:... alaşım gövdesininde uçaklarda kullanılanla aynı olduğunu.

Neymiş bu uçak Aluminyum'u? Bir de ben öğrenseydim...

Alıntı

Hayırdır Sn.Harun büyüğüm Smile
Sizin ne işiniz olur uçakla, aleminyumla Big Grin
Saygılar,
TT

Alıntı

Yanlış yazılmıştır o,uçak alüvyonudur. Oldukça verimli bir materyaldir laf aramızda,bire elli verir Smile

Alıntı

harun demiş ki:
cengiz63 demiş ki:... alaşım gövdesininde uçaklarda kullanılanla aynı olduğunu.

Neymiş bu uçak Aluminyum'u? Bir de ben öğrenseydim...

Efendim, malumunuz Beretta ' nın da kendi site ve broşürlerinde '' Aircraft alloy aluminium '' ibaresi ile reklam yapılagelmiştir, GİRSAN yetkilileri sadece silahı değil reklam ve tanıtım felsefesini de kopyalamışlar ki, aynı tabirleri direk tercüme ederek kullanıyorlar...Efendim şimdi bu alüminyum varya bu alüminyum, öyle böyle bir alüminyum değildir...Tabii siz yıllarca gerek asker, gerekse de sivil bir havacı olarak bunu gözlemleyemedi iseniz, o sizin eksikliğinizdendir Efendim...Yani...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi