Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAVUZ16 COMPACT MC
Arkadaşlar aranızda yavuz 16 compact mc kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini foruma yazabilir mi.2008 model bi compact mc aldım şu ana kadar 2 kutu mermi attım 40 tanesi peşpeşe olmak üzere hiç bi sorun yaşamdım,tutukluk vs. gibi.tabancalara yeni merak salan biri olarak soruyorum,bu silahın beretta dan farkı nedir?

Alıntı

barettadan olan farkı saymakla bitmez ama 40 tane mermiyi takılma dan atması mucize ben çok kullandım 2 şarjörde bir takılıyordu ama sanırsam eski sürümden kaynaklanabilir sen 2 el aldın sanırım hayırlsı olsun diyebileceğim temiz tutmaya bak kirliliğe hiç gelemiyor tabanca hemen küsüp takılmaya başlıyor baretta alırdım fakat işte maddi durumdan dolayı klonlara yöneliyoruz

Alıntı

tabancayı sıfır aldım,tsk ihalesini alan modeli diye tercih ettim aslında.şimdilik memnunum şakır şakır çalışıyor.tabi her atıştan sonra bakım yapıyorum.

Alıntı

hayırlı olsun sn cengiz63...

Alıntı

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin sy cengiz63.

Alıntı

amin,teşekkür ederim,

Alıntı

ona bide böyle ortopedik kabze yada beyaz kabze al eminim beğeneceksin bende vardı çok güzel duruyordu bide ne renk silahın abi

Alıntı

Hayırlı olsun sn. cengiz63. Allah iyi günlerde kullanmayı nasipetsin.
Bu silahta 9x21 mermiylede çalışıyormu yavuz 16 sitesinde 9x19 ,9x21 yazıyorda...

Alıntı

silah beyaz krom,9x21 le çalışıyormu bilmiyorum,tabanca merakı yeni başladı bende,şimdi birde beretta 92fs sevdasına tutlduk hayırlısı bakalım...

Alıntı

Cool 
cengiz63 demiş ki:Arkadaşlar aranızda yavuz 16 compact mc kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini foruma yazabilir mi.2008 model bi compact mc aldım şu ana kadar 2 kutu mermi attım 40 tanesi peşpeşe olmak üzere hiç bi sorun yaşamdım,tutukluk vs. gibi.tabancalara yeni merak salan biri olarak soruyorum,bu silahın beretta dan farkı nedir?

Sn. Cengiz63,
Silahınızı almışsınız güle güle kullanın. Silahınıza içiniz ısındı ise gerisi önemli değil.
Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi