Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW Detaylı Sökümü
(21-11-2011, 05:34 PM)mrtgz demiş ki: Toparlama işlemi sırasında parçaları Gunslick marka ( Ultra Lube ) yağ ile yağladım.

Sizce bu yağlama yeterlimidir?

Söz konusu yağ oldukça kaliteli ve yeterlidir...

Alıntı

(21-11-2011, 07:38 PM)lupus demiş ki:
(21-11-2011, 05:34 PM)mrtgz demiş ki: Toparlama işlemi sırasında parçaları Gunslick marka ( Ultra Lube ) yağ ile yağladım.

Sizce bu yağlama yeterlimidir?

Söz konusu yağ oldukça kaliteli ve yeterlidir...

Teşekkür ederim.

Alıntı

Torna izlerini yerli tabancada görüp kalitesiz işçilik diye yorumlamıştım hep. S&W bir tabancada bu izlerin olması beni şaşırttı.

Alıntı

(09-03-2009, 04:06 PM)lupus demiş ki: Top çevirme manevelasını hafifçe geriye çekin ve yatağından çıkarın.
Tetik grubunu yukarı kaldırarak gövdeden alın.

[Resim: m10c17.jpg]

Sayın Arkadaşlar
Fotoğrafta gördüğünüz top çevirme mandalı ile tetik arasında bir yay var . Top çevirme mandalını Tetikten çıkarırken yayda çıktı. Yerine takana kadar benimde canım çıktı. Siz siz olun o yayı yerinden çıkarmayın. İki parçayı birlikte çıkarın.

Alıntı

Merhabalar.Umarım bir gün böyle bir silahı temizlemeye kalkarsam, fabrika fazlası çıkarmam.Nedense ne zaman böyle bir şeye yeltensem, zararlı çıkıyorum.

Alıntı

Arkadaşlar ukalalık etmiş olmayayım da silahı bu kadar dağıtmak herkesin (en azından benim) harcı değil ve sanırım her daim gerekde değil sanki.
Macera aramamak lazımSmile

Alıntı

(08-01-2013, 05:17 PM)espace7 demiş ki: Merhabalar.Umarım bir gün böyle bir silahı temizlemeye kalkarsam, fabrika fazlası çıkarmam.Nedense ne zaman böyle bir şeye yeltensem, zararlı çıkıyorum.

Sn yapmayın Sn Espace7;

Gerek de duymazsınız normal şartlarda inanın. Eğer illa yapılması gereken bir şey olursa kalkar Sn Lupus'a ziyarete gideriz baklavamızı alıp.

Saygılarımla.

Alıntı

Merhabalar. Kesinlikle katılıyorum, orada resimlerde basitmiş gibi gözüküyor ama tamamen uzmanlık. Ayrıca baklava kısmına gelince, oda benim uzmanlığım zira en iyi baklava bizde ve çantada keklik olarak görebilirsiniz.Şimdiden afiyet olsun .

Alıntı

Sn.lupus aktarmış olduğunuz bilgiler için kendi adıma çok teşekkür ederim. Temizlik yapmak için yapılacak sökümlerde kesinlikle kopya unsuru olarak kullanacağım. Yanlız zahmet olmazsa bir de silindir sökme resimlerini (varsa) yüklerseniz müteşekkir olurum. Smile

Saygılar.

Alıntı

Birde bu tür konularsa Sn.Lupus ve İlksurfer in başta olmak üzere önemli paylaşımları var. Eski konularda bu fotograflar zamanla siliniyor. Acaba bu tür önemli paylaşımları kaynakça yaratmak adına foruma yükleme şansı var mı? Biliyorum yavaşlatacak belki ama yine de gerçekten önemli paylaşımlar.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi