Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW Detaylı Sökümü
Allah razı olsun Sn.Lupus üstadım. Bugün yeni almış olduğum 686-3'ümü sizin gösterdiğiniz şekilde söktüm ve şu an temizliyorum. Emeğinize sonsuz teşekkürler... Smile

Alıntı

Silahtan çok bir saat iç aksamını andırıyor..Sizlerin revolverleri neden bu denli sevdiğinizi artık daha iyi anlıyorum..
Saygılarımla..

Alıntı

Sn.Lupus,
Emeğinize sağlık.Bir kez daha bilgi ve deneyiminize olan hayranlığım zirve yaptı.Saygılar.....

Alıntı

Sn. lupus,

Harika bir sunum için çok tesekkürler.
Ellerinize sağlık.

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

Sn.Lupus ;
İlk kez bir revolverin mekanizmasını bu kadar detaylı gördüm . Çok etkin , arşivlik bir çalışma emeğinize sağlık. Saygılar..

Alıntı

Arkadaşlar, bu çalışmanın orijinali THR ' de katılımcı olan '' Sylvan-Forge '' rumuzlu, Amerikalı bir silahsevere ait. Ben sadece tercüme yapıp, kendimce de gerekli gördüğüm bazı yerlerine ekler yaptım...Yeri geldiği için ben de kendisini bir daha saygı ile anmak isterim.

Alıntı

Sayın Lupus üstadım, acaba elinizde CZ Vzör 70 tabancanın da söküm aşamalarına yönelik görsel var mıdır???

Alıntı

Sn. Lupus
Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler. Elinize sağlık.
Sizlerin bilgilerinden faydalanarak 686-6 4'' Smith Wesson tabancamı söktüm temizlik yağı ile güzelce temizledikten sonra tekrar topladım.
Sizlere şöyle bir sorum olacak.
Toparlama işlemi sırasında parçaları Gunslıc marka ( Ultra Lube ) yağ ile yağladım. Sizce bu yağlama yeterlimidir?

Alıntı

(17-03-2011, 07:00 PM)6patlar demiş ki: Sayın Lupus üstadım, acaba elinizde CZ Vzör 70 tabancanın da söküm aşamalarına yönelik görsel var mıdır???

Bir gün elime Vzor bir tabanca geçer ise benzer bir çalışmayı sizler için seve seve yaparım.

Alıntı

Konu biraz eski ama şöyle bir link var, çok detaya girmese de fikir verici olabilir...

http://www.marstar.ca/AssemblyCZModel50Pistol.htm

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi