Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Cougar 8045 acp
merhabalar,
Stoeger Cougar 8045 sahibi olan yada kullanma, deneme imkanı olan arkadaşların veya teknik konulara gerçekten hakim oldukları anlaşılan yönetici arkadaşların yorumlarını paylaşmaları gerçekten makbule geçer....

Alıntı

the_erdem demiş ki:merhabalar,
Stoeger Cougar 8045 sahibi olan yada kullanma, deneme imkanı olan arkadaşların veya teknik konulara gerçekten hakim oldukları anlaşılan yönetici arkadaşların yorumlarını paylaşmaları gerçekten makbule geçer....

+1...

Sanıyorum forumda Stoeger den bir temsilci arkadaşımız vardı. Ben de "zahmet olmayacaksa" 8000 vs 8045 boyut ve özellikle kabza et kalınlığı karşılaştırması rica edeceğim...

Alıntı

Yerli silah kategorisindeki hemen hemen tüm firmalar alıcılarına "taksit" imkanı sunarak yardımcı olabiliyorken, (hatta 15 taksit yapanlar var) vursan yetkililerinin neden bu konuda yardımcı olmadıklarını anlamak çok zor.

Alıntı

Sorter demiş ki:Arkadaşlar 8+1 kapasiteli 45 acp stoeger cougar sonunda çıktı
mkek in web sitesinde 2.350 ytl olarak görünüyor,yerli fiyatına güvenilir 45 lik düşünenler için çok iyi bir alternatif oldu,taşıma bakımından 1911 den daha avantajlı herkese şimdiden hayırlı olsun.

Sağlamlığını ya da güvenilirliğini bilmiyorum ama Stoeger'in kısacık 92 mm namlusu, 12gr civarındaki çekirdeği taşımak ve (veya) hızlandırmak için ne kadar yeterli?
Kişişel düşüncem; kısa namlunun, 45 acp'nin gücünü etkin kullanamayacağı için, atış keyfini de olumsuz etkileyeceği yönünde (Düğün dernek atıcıları hariç Smile ).

Alıntı

Sn Akan,
Birkaç ay evvel 8000 F satın almış birisi olarak taksit konusunda herhangi bir sıkıntı olduğunu görmedim. Firmaya kredi kartı ile ödeniyor, onlar sizin adınıza MKEK'e peşin ödüyor. Yeni uygulama dediğiniz yönde mi?

Alıntı

Emin olmak için soruyorum şuanda stoeger alımlarında taksit imkanı varmı sayın Zucchero ?

Alıntı

Sn FMJ,
2010 ilk yarısında aldığım silaha 5 veya 6 taksit yapmışlardı. Emin olmak adına Stoeger Satış Sorumlusu beyefendiyi aramak şart oldu.

Alıntı

Bugün satış sorumlularıyla görüştüğümde 6 veya 8 taksit yapabildiklerini,eğer daha fazla taksit istenirse komisyonunu ödeyerek bu imkana sahip olabileceğimi söylediler.Şimdilik sadece worl karta taksit imkanı mevcutmuş.Saygılar

Alıntı

Selam arkadaşlar,

Ben 1 Aralık tarihinde Ankara'dan Cougar 8000 satın aldığımda taksit yapmadılar. Ancak İstanbul'da MKE'de bulunan görevli ( sanırım Kani Bey ) yeni yılda kredi kartına taksit imkanı sunabileceğini söylemişti.

Sayın Ceruh, İki şehir arasında bir fark olur mu bilemiyorum ama İstanbul'daki görevli ile mi görüştünüz, yoksa Ankara'daki görevliyle mi?

Alıntı

Sn.Sbilgen,Ankara mke satış sorumlusu beyefendi ile görüşmüş idim.İki şehir arasında böyle bir fark olacağını sanmıyorum.Lakin en iyisi sorup emin olmak herhalde.Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi