Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKDAL MİNİLER
#1
üstadlar,

hep akdal'ın ürettiği ghost serileri üzerine konuştuk ve firma yetkilileri de hep onlar üzerinde durdu. bilmiyorum kimse de varmı ama mini modelleri ile ilgili paylaşacak birşeyi olan var mı? veya firma yetkilileri onlar hakkında da bilgi veremez mi? atış videosu da bulamadım onlarla ilgili...

saygılarımla
 
Alıntı

#2
Minimini hoş makineler... Nişan alırken yaylarını görmeseydim daha hoşuma giderlerdi.
 
Alıntı

#3
courvoisier demiş ki:ghost serileri üzerine konuştuk ve firma yetkilileri de hep onlar üzerinde durdu.
7.65 veya 9x17 kalibreler bu modelde bu fiyatlarla mümkün olabilirse cazibe yaratabilir
 
Alıntı

#4
sevgili cengiz !
Bizim forumda bir arkadaşımızın ziwi mini tabanca paylaşımı olmuştu onu inceleme imkanı buldum.Ayrıca Güney Amerikadan minilerin 7.65 olarak çok talep edildiğini bir müşterimiz söyledi.Şu an ghost üzerinden yoğunlaştığımız için detaylı ele almadık.Ama yaptığımız bir ArGe toplantısında 7.65 uyarlamasının zor olmadığı kanaatimiz oluştu.
Sivil amaçlı kullanımlar için tavsiye edilebilir.Şu ana kadar en az şikayet aldığımız 6.35 miniler oldu(yurtdışında)yurt içinde özellikle birden fazla alma hakkı olan Emniyet mensupları arasında tercih edileceğini düşündük.Ama henüz o boyutta bir talep oluşmadı.
Herhalde vatandaş (madem ki bu kadar vergi ödedim bari ele gelir bir şey alayım )diye düşünüyor.
Bu ara da eski forumlardan Quize girdim.Banada G 22 40 sw çıktı.Herhalde laylon Akdül yapmamıza karşı bir kader ironisi olsa gerek.Ayrıca bizim akdülün ismi geçince mutlu oldum.Ekdıl versiyonu da fena değil Smile
saygılar....
 
Alıntı

#5
Sevgili Lupus Usta !
Akdal minileri değerlendirmeye almamızda fayda var mı?Ayrıntılı bir görüntü ve çizim paylaşımı yapsam sizce faydalı olur mu?
saygılar......
 
Alıntı

#6
Sn.dr.akdal, arkadaşlardan merak edenler olabilir. En azından istenildiğinde söz konusu silahların ne olup, ne olmadığı konusnda araştırma yapacaklara birinci elden bir kaynak oluşturulmuş olacağı için faydalı olacağını düşünüyorum. Ancak sizden ricam resimleri mümkün olduğu kadar 800x600 boyutlarında tutmanız. Bu şekilde konu ile ilgili yazılar da standard bir PC ekranından okumakta zorlanılmayacaktır. Saygılar , hürmetler.
 
Alıntı

#7
Sevgili Ustam!
Patlatılmış çizimler ile başlayayım müsaadenizle.Resimleri hep 800x600 yüklüyorum imageShack den ama biraz büyük oluyor.Bu sefer daha düşük yükleyip deneyeyim.
 
Alıntı

#8
Sn.dr.akdal, imageshack den resim boyutu seçip de, '' resize '' ''yeniden şekillendir '' seçeniğini işaretlemezseniz, sistem yine orijinal büyüklüğünde kayıt eder ve yükler. İstediğiniz resim boyutunu işaretledikten sonra, bunu sol tarafındaki opsiyonlardan '' resize '' kısmını da onaylamanız gerekmektedir. Saygılar.
 
Alıntı

#9
mini 06 .22
[Resim: mm06656d.jpg]
 
Alıntı

#10
Üstadım yeni farkettim resize ı işaretlemediğimiSad
mini03-06 6.35
[Resim: mn03635z.jpg]
[Resim: mn06635u.jpg]
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi