Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bıçak Resimleri
Sn Melihağa,
Kurban bayramı yaklaşıyor Wink

Alıntı

zucchero demiş ki:Sn Melihağa,
Kurban bayramı yaklaşıyor Wink

Kurban kesmek için bilmem kaç bin dolarlık bıçak, amma zengin milletmişiz...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

kyucel demiş ki:Sn. Melihaga ben bu tür keskilerle sık sık elimi keserim, zira kullanmaya kıyamadığımdan yalnızca arada sırada sevmek için kullanırım. Gülümseten güzel bir soru. Smile

İşte bu cevap inandırıcı...Big Grin Big Grin Big Grin

Bu silahla anca kendimizi keseriz...Big Grin

Alıntı

Cocobolo saplı Spyderco

[Resim: 3718709078_8d674d2140_z.jpg]

[Resim: 3718708592_214828aae6_z.jpg]

Alıntı

Kışkırtıcııı...

Alıntı

Syderco gibi tamamen modern hatları ve tasarımı olan bir çakıya, ahşabın bu kadar yakışacağını asla tahmin etmezdim...

turan tactical demiş ki:[Resim: 3718709078_8d674d2140_z.jpg]

Alıntı

Sn. lupus,

Kurtlu, kuzulu sıyasi prensipler tarifi harika.
Hani ineklerle yapılan bazı tarifler vardı. Bunların da onlar gibi başka prensipleri tarif edenleri varsa ne olur bizleri mahrum etmeyin.

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

alikozanoglu demiş ki:Sn. lupus,

Kurtlu, kuzulu sıyasi prensipler tarifi harika.
Hani ineklerle yapılan bazı tarifler vardı. Bunların da onlar gibi başka prensipleri tarif edenleri varsa ne olur bizleri mahrum etmeyin.

Saygılar,

alikozanoglu
Sn.alikozanoğlu, bazı arkadaşalr yukarıdaki mesajınızda neyi kast ettiğinizi anlamayabilir, müsadenizle konuya ben açıklık getirmek isterim. Halihazırdaki imzamdaki cümleler Benjamin Franklin ' e aittir. Manası da '' Demokrasi iki kurt ve bir kuzunun öğlen yemeğinde ne yiyeceklerini oylamasıdır. Özgürlük ise iyi silahlanmış bir kuzunun seçime katılmasıdır.''.

Saygılar.

Alıntı

İnsan bu resime bakıp da zıvanadan çıkmaz mı yahu Smile

[Resim: 1081559028_nHE7p-M.jpg]

Alıntı

turan tactical demiş ki:İnsan bu resime bakıp da zıvanadan çıkmaz mı yahu Smile

[Resim: 1081559028_nHE7p-M.jpg]

Arka fonu koruyacak şekilde, evlenmek istediğiniz kıza bu çakıyı hediye edeceksiniz, mutlaka şaşkınlık yaşayacakır ama bir beğeni söz konusu olursa evlenebilirsiniz. Beğenmezse aramaya devam.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi