Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KORTH Resimleri
İlgi alanıma girmesede sevenlerine.

[Resim: MR73.jpg]

Alıntı

Sn.Xhmyt, fotograftakı metaryaller her ne kadar Manurhın olsa da revolver konusunda bırıncı tercıhım; Korth ve ıkıncı tercıhım Manurhın olurdu.Bendekı Korth sevdası, sızdekı parabellum sevdasını aratmaz Smile Revolverın hakkını bu ıkı marka, gercekten verıyor. MKEK duy sesımızı...

Alıntı

(21-12-2011, 09:31 PM)dogo demiş ki: Sn.xhmyt, fotograftakı metaryaller her ne kadar Manurhın olsa da revolver konusunda bırıncı tercıhım; Korth ve ıkıncı tercıhım Manurhın olurdu..Revolverın hakkını bu ıkı marka, gercekten verıyor. MKEK duy sesimizi...

Halâ photobucket'le cebelleşiyorum. Nasıl oldu bilmem dosyama girdim ve daha önce yüklemiş olduğum bu fotoğrafı bakalım yükleyebilecekmiyim derken Manurhin oldu size Korth Smile.

dogo demiş ki:Bendekı Korth sevdası, sızdekı parabellum sevdasını aratmaz Smile
O kadar emin olmayın.Teknik verilere sahip olmasakta.Sad

Alıntı

Bunlardan bir tane alsam, odamin kapisini kasa kapisi ile degistirip girise de retina tarayici koyardim. Tasima ruhsatli olsa bile tasimaya kiyamaz kutusunun icinde kadife yastigin ustunde bulundururdum. Topu cizilmesin diye ates etmez, kuru tetik dusurmez hatta topunu bile acip kapamazdim. Varligi yeter, S&W ile atis yaparken gozlerimi kapatip bunu hayal ederdim. Tovbe tovbe... Blush

Alıntı

Tam tersi benim elime geçse hemen poligona gider kutu kutu mermileri alır silahın tadını çıkarırdım, sevme işini de eve dönünce temizlikle birlikte yapardım...:d

Alıntı

(22-12-2011, 09:46 PM)actionman demiş ki: Bunlardan bir tane alsam, odamin kapisini kasa kapisi ile degistirip girise de retina tarayici koyardim. Tasima ruhsatli olsa bile tasimaya kiyamaz kutusunun icinde kadife yastigin ustunde bulundururdum. Topu cizilmesin diye ates etmez, kuru tetik dusurmez hatta topunu bile acip kapamazdim. Varligi yeter, S&W ile atis yaparken gozlerimi kapatip bunu hayal ederdim. Tovbe tovbe... Blush
Smile
Şu an bulundurmaya düşmüş silahını, taşıdığı zamanlarda kıyıp ta ateş edemeyen, bu arzusunu yerli bir silahla gideren ağabey tanırım.

Alıntı

Korth ya da Manurhın ıle atıs yapmak, ferrarıyle surus yapmak kadar keyıflı olsa gerek. Kım kutusunda duran bu guzellıgın tacızıne boyun egmez kı? Hem doveceksın hem de seveceksın. Bunların uretılme amacı da bu degıl mı? Sn.Lupus un ıncelemesınden sonra, polıgona kosacagına adım gıbı emınım Smile Degıl mı ustadım? Sn.Ilksurfer ın da koleksıyonunda bu tarz revolverlerı gormemek benı uzuyor Sad

Alıntı

Fiyatlari cok pahalli Sn dogo. ($5,200) Bu fiyata beni hic cezbetmiyor.

[Resim: pix580496825.jpg]
http://www.gunbroker.com/Auction/ViewIte...=265652241

Alıntı

Sızın oralarda fiyat böyleyse, bizim buralarda, konut kredisine başvurmak lazım almak için Sad Öğrenci indirimi bari olsa.

Alıntı

(24-12-2011, 02:43 AM)ilksurfer demiş ki: Fiyatlari cok pahalli Sn dogo. ($ 5.200) Bu fiyata beni hiç cezbetmiyor.

Burada o fiyata yakın bize neler satıyorlar Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi