Lüfelver İmza Föyü
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lüfelver İmza Föyü
(05-11-2014, 11:04 AM)blueokkes demiş ki: Colt Detective Special;
Belki bir gün benimde bir tane olur, kim bilir?Shy

İnşallah olur, benim de sahip olmak istediğim modellerdendir.

Saygılarımla

Alıntı

1976 Colt Python
[Resim: 15695840686_450a119316_b.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ugurucar57
Sn. ilksurfer, ne olur ne olmaz diye sağ tarafa da Ayetel Kürsi yi almışsınız. Tedbir iyidirSmile.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ugurucar57
(06-11-2014, 12:15 AM)Mr.Wayne demiş ki: Sn. ilksurfer, ne olur ne olmaz diye sağ tarafa da Ayetel Kürsi yi almışsınız. Tedbir iyidirSmile.

Küffarın dabancasına güven olmaz ne varsa yine bizde varSmileSmileSmile

Alıntı

(05-11-2014, 11:45 PM)ilksurfer demiş ki: 1976 Colt Python

Asalet... İşte tam da bu.

Saygılarımla...

Alıntı

Herkese Merhaba,

Silah sahibi olmadan önce bilgi edinmek için üye olduğum forumda, yaklaşık bir yıl geçirdikten sonra yine forumdan Sn. Livori' nin, S&W marka 65-5 model silahını devr aldım. Yaklaşık 3,5 aydır işlemler için uğraştığım silahımla, taşıma ruhsatıyla teslim aldığım 10 gündür, hasret gideriyorumSmile
(Fotoğraf paylaşamadığımdan linkini paylaşıyorum.) http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=6648

İstediğim tüm bilgiye ve bu sayede silaha ulaşabildiğim forum kurucularına, yöneticilerine, tüm üyelere ve özellikler Sn. Lupus' a teşekkür ederim.

Ve tabiki Sn Livori' ye, arkadaşlığı, içtenliği ve silaha bu kadar iyi baktığı için teşekkürü borç bilirimSmile

Saygılarımla...

Alıntı

Her ne kadar bizim colt lar çok asil değilseler de aynı sülaleden kuzenleri üzerinden azcık hava atabilirler

[Resim: PB100422_zps3ee91c72.jpg]

[Resim: PB100403_zps53a56a2c.jpg]

[Resim: PB100405_zps94a5b4f5.jpg]

[Resim: PB100401_zpsbb642b1c.jpg]

[Resim: PB100394_zps8d809dbd.jpg]

Alıntı

Sayın Onur D! Silahınız hayırlı olsun. Allah (C.C) kötüye kullandırtmasın. Saygılar.

Alıntı

Sayın forum ahalisi, üstadlarım;

Colt King Cobra 4" revolverime nihayet kavuştum ve "revolverperverler" teşkilatının bir üyesi oldum Smile

İlerleyen saatlerde inşallah fotoğraflarını da sizinle paylaşacağım.

Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. danwesson. Güzel günlerde kullanırsınız inşallah. Siz resimleri hazırlarken ben de bir kaç tane yollayayım.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi