Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lüfelver İmza Föyü
Pinned and Recessed...Namlu pimle sabitli, silindire kovan dip tablası yatakları açılmış...
Namlu altı mihveri ve ağırlığı yarım boy...Hem de N gövdeli...
Kapkara meneviş, ahşap kabzalı S&W revolveri...
Tam Nuri Paşa' nın tarif ettiği gibi...Thumbs Up

Alıntı

Şahane nokta

To travel hopefully is a better thing than to arrive...

Alıntı

(12-05-2014, 03:44 PM)ilksurfer demiş ki: Model 29 4" 44 Magnum. Gule gule kullanin. Rumuzunuzu artik "Kirli Huri" olarak degistirmeniz lazim. Smile Atis yaparken de bilekten tutmayi unutmayin. Bileginizi ucurabilir. Smile

(12-05-2014, 04:12 PM)lupus demiş ki: Kirli Huri?...Töbe töbe...Smile

Big Grin

Sayın İlksurfer,
Sizin söylediğiniz kavgada söylenmez, Smile)

Sayın üstadlarım, güzel dilekleriniz iltifatlarnız için çok çok teşekkürler,

Saygılar

Alıntı

Kendine has özellikleriyle farklı bir Amerikan.!!! Dan Wesson 357 Mag. 4 inç....

[Resim: image.jpg]

resim yükleme servisi

Alıntı

Topu nasil aciliyor bu silahin?

Saygilarimla...

Alıntı

(12-05-2014, 03:44 PM)ilksurfer demiş ki: Model 29 4" 44 Magnum. Gule gule kullanin. Rumuzunuzu artik "Kirli Huri" olarak degistirmeniz lazim. Smile Atis yaparken de bilekten tutmayi unutmayin. Bileginizi ucurabilir. Smile

"Nuri" olsaydı bari.

Aslında Kirli Nuri Türk sinemasında Behzat mı Behçet mi her neyse o karaktere alternatif olarak çıkartılabilir.
Sayın BekciHursit format olarak bu role ne kadar uygun olur, deneyip görmek lazım.

Sayın BekciHursit, ben kaçayım siz de beni şu .44 lükle İstiklal'de bir kovalayın. Ancak aksiyondan önce tabancanın topuna kurusıkı fişekleri koymama lütfen izin verin ki bir kaç el de atabilesiniz. Caddedeki yayalar alkışlarlarsa, siz Beyoğlu karakolundan çıkarttıktan sonra, yeni bir kariyere yelken açmamanız için hiç bir sebep göremiyorum.

İşin şakası bir yana acaba bu revolveri alıken hiç aklınızdan şu cümle geçti mi: "Just when I thought I was out... they pull me back in."?

Yeni tabancanız hayırlı olsun, fişeği eksik olmasın.

Alıntı

Sayın Evrenay,

Güzel sahne olur da zamanlama biraz yanlış, bu aralar İstiklal de bu şekil bir kovalamacanın sonu fena biter. Smile

Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler.

Saygılar

Alıntı

(01-06-2014, 09:36 AM)cos30 demiş ki: Topu nasil aciliyor bu silahin?

Saygilarimla...
İkinci fotoğrafta, ejektör piminin ardında, topun önünde bulunan tırnağın aşağı doğru bastırılması sureti ile. Saygılar.

Alıntı

Dan Wesson revolver hakkında Sn. lupus üstadımın düşüncelerini rica ediyorum.

Saygılarımla...

Alıntı

DW yaratıcı fikirleri ile her daim bana çekici gelmiştir. İşçiliği düzgün, piton ergonomisinde ama yenilikçi bir dizayn.

Tabii bizim çok adetlerde kullanma şansımız yok, ama değiştirilebilir namlu ceketinin çok miktar atışta ısınma sorunu gibi birşeyden bahsediyor ecnebiler. Ayrıca, düzgün torklanmadığında namlu ucundaki gömleğin gevşemesi gibi bir olay var.

yine de 2-4-6 inç namlu setli bir DW sahibi olmak isterdim, her duruma uygun reçetesi var...

Bu güzellik hangi ilimizdedir? Belki görme şansımız olur?

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi