Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW 686-3 vs 686-6
Sn Purdy, Insallah emelinize kavusursunuz.

Sn Ortac, kabzalar bana da orijinal gozuktu,ama bir cift ahsab kabza da fena olmaz tabiiki. Evirir cevirir kullanirsiniz. Tetige ve mekanizmaya hayran kalacaginiza eminim. Insallah en kisa zamanda islemleri tamamlarsiniz. Tekrar gule gule kullanin.

Ben benimkinin orijinalligini bozmayayim diye hala poligonda kullanamadim. Vakit de pek olmuyor zaten. Sadece top cizilmesin diye topu acip tetigini arada bir kurcaliyorum. Ama her an dayanamayip test etmeye gidebilirim.Smile

[Resim: 6fd5e06b-1.jpg]

Alıntı

(27-08-2011, 05:32 AM)ilksurfer demiş ki: Sn Purdy, Insallah emelinize kavusursunuz.

Sn Ortac, kabzalar bana da orijinal gozuktu,ama bir cift ahsab kabza da fena olmaz tabiiki. Evirir cevirir kullanirsiniz. Tetige ve mekanizmaya hayran kalacaginiza eminim. Insallah en kisa zamanda islemleri tamamlarsiniz. Tekrar gule gule kullanin.

Ben benimkinin orijinalligini bozmayayim diye hala poligonda kullanamadim. Vakit de pek olmuyor zaten. Sadece top cizilmesin diye topu acip tetigini arada bir kurcaliyorum. Ama her an dayanamayip test etmeye gidebilirim.Smile

[Resim: 6fd5e06b-1.jpg]

Kabzalar orjinal Sayın İlksurfer, zaten silah ta hemen hemen hiç kullanılmamış. Topu dahi henüz pek çızilmemiş.
Diğer taraftan ne zaman Sayın İlksurfer adam gibi bir 6" resmi koyar da bizim mütevazi paytonumuzu sürklase eder diye hevesle bekliyordum.Blush. Teşekkürler
Saygılar.
Osman

Alıntı

Osman Ağabey,

hayırlı olsun.

Toplu olmadan yaşanamıyor diyebilir miyiz?

Saygılar

Alıntı

Sn Ortac, estagfurullah efendim. Surklase etmek ne demek. Smile Malum, onemli olan namlunun uzunlugu degil, kabzanin arkasindakidir. Big Grin Iyi gunlerde kullanin insallah...

Alıntı

[Resim: null_zpsa7041351.png]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi