Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul' da bir Glock sahibi nasıl olunur?
Size saygısızca bir ifadede bulunmadım ama bazı konuların artık cevabı bilinen ve tekrar tekrar yazdığımız konuların temcit pilavı gibi önümüze konulması artık sıktı.
Kimseye had bildirme çabasında değilim yazılarım açık ve net bir daha okuyun isterseniz ki yazınızda eski yeni üye üzerinden tartışmaya zemin arayan sizsiniz ben size de gayet sakince ve saygılıca cevap veriyorum.
Gene serzenişinize saygı duyarak bu konuda nasıl adımlar atılabilir onu da yazarsanız sevinirim.
Ayrica İstanbul mkeye glocklar gelirse sıra beklemeden rahatca alabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Ayrica böyle emri vaki saygısızca bir üslupla kendini ifade eden birisiyle muhatap olmak pek de istediğim bir şey değil.
Bu ettiğiniz çok bilmişlik bana karışma gibi laflar kahvene ortamının yeridir. Bu forumun değildir.

Alıntı

(14-05-2022, 09:00 PM)Shepherd demiş ki: Size saygısızca bir ifadede bulunmadım ama bazı konuların artık cevabı bilinen ve tekrar tekrar yazdığımız konuların temcit pilavı gibi önümüze konulması artık sıktı.
Kimseye had bildirme çabasında değilim yazılarım açık ve net bir daha okuyun isterseniz ki yazınızda eski yeni üye üzerinden tartışmaya zemin arayan sizsiniz ben size de gayet sakince ve saygılıca cevap veriyorum.
Gene serzenişinize saygı duyarak bu konuda nasıl adımlar atılabilir onu da yazarsanız sevinirim.
Ayrica İstanbul mkeye glocklar gelirse sıra beklemeden rahatca alabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Ayrica böyle emri vaki saygısızca bir üslupla kendini ifade eden birisiyle muhatap olmak pek de istediğim bir şey değil.
Bu ettiğiniz çok bilmişlik bana karışma gibi laflar kahvene ortamının yeridir. Bu forumun değildir. Adı üstünde forum belirli kurallar çevresinde herkes yorum yapabilir.

Alıntı

Teşekkürler..

Alıntı

(14-05-2022, 12:37 AM)Tigereye demiş ki: MKE'den silah aldıktan sonra adresimizdeki ile/ilçeye Ankara'dan tren ile götüremiyor muyuz? kendi aracımız mı olması lazım. Bilgisi olanlar yazarsa memnun olurum

Sayın Tigereye, 2021 yılı Aralık ayı sonunda hızlı tren ile Ankara'dan İstanbul'a giderken metal dedektöründen geçişte sinyal verince, güvenlik görevlisine taşıma ruhsatım olduğunu söyledim. Beni x-raydeki güvenlik görevlisine yönlendirdi. Güvenlik görevlisi de ruhsat ile tabancayı kontrol edip geri verdi ve trende üstümde taşımaya devam ettim.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Tigereye
Keşki bir istatistik olsada ABD de Canik alanların kaçı ilk silahı olarak Canik alıyor görsek. ABD de canik alanların eminim yüzde 95 inde Glock zaten vardır. ABD de şuan bir imkan olsa sadece bir silah alacaksınız ve değiştiremeyeceksiniz denilse acaba kaç kişi Canik alır. Yoksa hiç düşünmeden Glock - Sig mi alır ?
Silah konusunda nirvana olan bir ülkeden bahsediyoruz adamlar bıktı yıllardır Glocktan Sig den SW dan. Canik iyi bir silah birazda onunla oynuyorlar.

Alıntı

Sn. hanifigltkn, bir istatistik değil elbette ama Canik incelemesi yapan amerikalı içerik üreticilerinin paylaşımlarının altındaki yorumların ilgi çekici olduğunu belirtmek isterim. Hiç Glock?u olmadığı halde 2. hatta 3. Canik?lerini alanlar dikkatimi çekti. Tabi bu durum algıda seçicilikle de alakalı olabilir?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi