Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock 19 + Cz 75 B için Sert Deri IWB Muhtar Kılıfı
Photo 
Sayın Forumdaşlarım;

Glock 19 ve Cz 75 B silahlarım için tetik korkuluk kısmı kalıplanarak özelleştirilmiş, ayrıca, iç kısımda kalan (vücut temas bölgesi) bölümünün, tetik korkuluk kısmından başlayarak, kabze kısmının gövdeyle birleştiği yer ile beavertail uzantısının da vücuda ve tere temasını önleyecek ve ayrıca namlu ağız kısmı kapalı bir Deri IWB kılıf aramaktayım.

(Alttaki şekilde olduğu gibi, üsten atkılı koruma şeridi olmayan ve ...
[Resim: IMG-3902.png]

...  beavertail uzantısından, kabzanın gövde ile birleştiği yerden, tetik korkuluğuna kadar olan bölümü temastan koruyacak şekilde, iwb olarak kullanacağım için kılıf arkasında kemer köprüsü olmayan bir nevi Muhtar Kılıfı)

[Resim: K-l-farka.webp]

Yumuşak deri/süet veya neopren malzemelerden üretilmiş olanlar mevcut. Ancak; sağlam sert deriden, önyüzü ilk fotoğraftaki gibi ve sırt kısmı, ikinci fotoğraftaki gibi kabza ve gövde koruması ile namlu ağız kısmı kapalı olan bir deri kılıfı piyasada araştırıyorum fakat; bulamadım maalesef.

Piyasada bulabileceğim veya üretim yapan/yapabilecek bağlantı adresi/linki var mıdır.

Teşekkürler ediyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taner kolatan
Sn BigSword,
Ben daha önce Taner Kolatan'a hem iç hem de dış kılıf yaptırdım. Gayet memnun kaldım. https://www.instagram.com/taner.deri.silah.kiliflari/ sayfasında yaptığı işleri görebilirsiniz. Bana yaptığı kılıflar sizin anlattığınız özelliklere uymakta. Kendisiyle görüşürseniz istediğiniz tüm detayları yapabileceğini tahmin ediyorum.
Saygılarımla,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
BigSword, taner kolatan
Aslında bir kaç yıl önce Sayın Lupus'un paylaşmış olduğu taba renkli bir deri kılıf vardı. O kılıfın fotoğrafını bilgisayarıma kaydetmiştim ama bulamıyorum. Hatta kemer maşasının 20 ~ 24 derece eğimli, olmasının ergonomik olacağı konuşulmuştu. O fotoğrafı bulabilsem ilgili yerlere örnek olarak gösterebilirdim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taner kolatan
Sn. BigSword,

Masc Holsters firmasının ürünleri oldukça kaliteli. Tarif ettiğiniz kılıfa birebir uymasa da, iş görecek şeyler var. Firma ile iletişime geçip belki ısmarlama bir kılıf yaptırabilirsiniz.

Saygılar.

https://mascholster/index.php?route=product/category&path=71

[Resim: EC0-ECDBE-7-C47-4022-A950-9-AC5-E016-A411.jpg]

[Resim: 6-AB0-FB34-427-C-4-C29-94-FB-3357-ED6-F736-A.jpg]

[Resim: 408-A0-C0-C-CFE9-4537-9-A10-0-FD7-D6-DA79-F6.jpg]

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Sabri, pasali, ermane, BigSword, yyildiz, Vefasiz, mimaslan, taner kolatan
Sayın; Colt1903 ve Sayın; Kıraç Ata ilgi ve değerli önerileriniz için çok teşekkürler ediyorum. Her iki üretici ile irtibata geçip, "Kılıf isterlerimizi" detaylı olarak aktaracağım. Sonucu ve varsa üretilen kılıf fotoğraflarını paylaşacağım. Tekrar teşekkürler ediyorum. Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taner kolatan, Kıraç Ata

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi