Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT ANACONDA, Yeniden Sahnede
#1
Colt'un yılanlarından bir tanesi daha da 2021'de sahnede: ANACONDA

[Resim: colt-anaconda-revolver-770.jpg]

İlk olarak 1990'da üretilmeye başlayan Anaconda, Cobra, King Cobra, Phyton'dan sonra serinin dördüncü yılanı. Anaconda 44 Magnum kalibrede, büyük gövdeli, dövme çelik gövdeli, çift hareketli bir revolver. Amerika tavsiye edilen satış fiyatı 1.499$.

2021 model Anaconda tamamen yeniden tasarlanmış; paslanmaz çelik gövde büyütülmüş ve Python mekanizması güçlendirilmiş. Yaprak yay pürüzsüz bir mekanizma hareketi ile cam gibi net kırılan bir tetik yapılmış. Hogue marka darbe emici kabza kapağı diğer tüm Colt Python serisi ile uyumlu. Nişangahlar her iki yöne ayarlı, alyan anahtarla değiştirilebiliyor. Klasik kanallı şerit namlu 6 inç ve 8 inç olarak üretiliyor. Top saat yönünde dönüyor. Gövdede optik bağlamak için gerekli hazırlıklar yapılmış.

https://www.colt.com/series/ANACONDA_SERIES
 
Alıntı
19 üye teşekkür etti:
m16a2, kyle_katarn, ERDAL, tirendaz, rainman, alpsaral, Sabri, FireStorm, musti267, Heat, sem, marlinspike, alpago, OCEANBORN, Militia_747, karanlık ay, Cotyora5252, Xeror, Mr.Wayne
#2
[Resim: 577-1-1803x1080.jpg]


CZ hızlı başlamış görünüyor. Tebrikler diyelim. Klasiklerle beraber inavasyonlarda fena gitmezdi.

Bir kaç model öneriim olabilir. Piyasada yeni ingiliz webley gibi kırma revolver yok. 38 SW veya 9mm para ilgi görebilir.

Ama benim en çok arzuladığım yine 38SW veya 9mm para fişekli aynen nagant gibi topu ileri giderek fişek yatağına oturan ve topu hızlı doldurucu için klaiskler gibi yana devrilebilen belki glock gibi tetik emniyetli 7 belki 8 kapasiteli bir revolver.

Yada titanyum gövdeli modeller.

Saygılar.
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mr.Wayne
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi