Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Bireysel Silah Edinme Hakkı" kitabım yayınlandı.
(20-10-2020, 11:14 AM)ducak demiş ki:
(20-10-2020, 11:02 AM)blacksea demiş ki: 'İnsanların yasal yollardan silaha ulaşmasını engelleyerek, cahil kalmalarına sebep olup, daha sonra da cehaletlerini öne sürerek, yasakları daha da sıkılaştırmak'

Ne kadar güzel yazmışsınız. Elinize, emeğinize sağlık.

İtiraf etmem gerekirse bu söz aslında tam olarak bana ait değil diyebilirim. Ya bir yerde okudum ya da duydum diye hatırlıyorum. Dediğim gibi kitabım aslında hepimizin söylediklerinin bir derlemesi. 

Buralardan bir yerlerden hafızanıza yer etmiş olabilir mi acaba?

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...silahlanma

(29-01-2017, 02:32 PM)lupus demiş ki: Kısır döngü çok güzel kurgulanmış... 

Mahrum et, cahil kalsın...
Cehaleti mazeret göster, daha çok mahrum bırak.
Mahrumiyet, cehalet, mazeret döngüsünde sen kendi işine bak.

Sn.Harun çok güzel özetlemiş; Eğitim! Konu aslında bu kadar basit.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
ErhanG, ducak, blacksea, tugberk_06
(08-11-2020, 03:49 PM)harun demiş ki:
(20-10-2020, 11:14 AM)ducak demiş ki:
(20-10-2020, 11:02 AM)blacksea demiş ki: 'İnsanların yasal yollardan silaha ulaşmasını engelleyerek, cahil kalmalarına sebep olup, daha sonra da cehaletlerini öne sürerek, yasakları daha da sıkılaştırmak'

Ne kadar güzel yazmışsınız. Elinize, emeğinize sağlık.

İtiraf etmem gerekirse bu söz aslında tam olarak bana ait değil diyebilirim. Ya bir yerde okudum ya da duydum diye hatırlıyorum. Dediğim gibi kitabım aslında hepimizin söylediklerinin bir derlemesi. 

Buralardan bir yerlerden hafızanıza yer etmiş olabilir mi acaba?

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...silahlanma

(29-01-2017, 02:32 PM)lupus demiş ki: Kısır döngü çok güzel kurgulanmış... 

Mahrum et, cahil kalsın...
Cehaleti mazeret göster, daha çok mahrum bırak.
Mahrumiyet, cehalet, mazeret döngüsünde sen kendi işine bak.

Sn.Harun çok güzel özetlemiş; Eğitim! Konu aslında bu kadar basit.

Sn harun,

Siz çok yaşayın üstad. Yukarıda yazdığım gibi bir yerlerden kulağıma çalınmıştı ama nereden olduğunu hatırlamıyordum. Sn lupus'un ve sizin gibi üstadların bizler gibi bu işin acemileri üzerinde bilinç oluşturma noktasında nasıl güzel bir etki bıraktığının en büyük göstergesi bana göre.

Saygılarımla

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
harun, alone61, blacksea, tirendaz, rainman, alpercuhaci, al-me, sem
Sn.Ducak, elinize emeğinize sağlık...

[Resim: 20201115-131428.jpg]

Saygılar...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ducak, demirci57
(15-11-2020, 01:15 PM)osman08 demiş ki: Sn.Ducak, elinize emeğinize sağlık...

[Resim: 20201115-131428.jpg]

Saygılar...

Sn osman08,

Alakanız için çok teşekkür ediyorum. Görsel için ayrıca teşekkür ederim. Üçü birlikte çok güzel olmuş.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
osman08
sn ducak, spoiler vermeyeyim ama "cetvel" li kısma bayıldım. İçimizden geçenleri epey açık dil ile aktarmışsınız Smile Tüm forumdaşlarımızın alması okuması dileği ile.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Alphawolf, ducak
Sn. ducak kitap yurduna kitabınızı 10 Kasım'da sipariş ettiğimden sonra 4. gün 14 Kasım'da temin ettiler. O da cumartesiye denk geldi. Ancak bu gün 16 Kasım'da kargo ettiler. Temin sıkıntısı çekiyorlar. Kontrol etmenizde fayda var. Benim gibi kitabınızda yazılanları; buradaki mesajları okuduktan sonrasında merak edip bir an önce almak isteyenlere kolaylık sağlayabilirsiniz. Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ducak
(16-11-2020, 07:58 PM)waltherslv demiş ki: Sn. ducak kitap yurduna kitabınızı 10 Kasım'da sipariş ettiğimden sonra  4.  gün 14 Kasım'da temin ettiler. O da cumartesiye denk geldi.  Ancak bu gün 16 Kasım'da  kargo ettiler.  Temin sıkıntısı çekiyorlar. Kontrol etmenizde fayda var. Benim gibi kitabınızda yazılanları; buradaki mesajları okuduktan sonrasında merak edip bir an önce almak isteyenlere kolaylık sağlayabilirsiniz. Saygılar.

Sn waltherslv,

Şuan için stoklarda var görünüyor ama uyarınız için çok teşekkür ediyorum. Yayınevinin editörleri ile iletişime geçeceğim.

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
waltherslv
Wink 
(16-11-2020, 06:07 PM)aseyhan demiş ki: sn ducak, spoiler vermeyeyim ama "cetvel" li kısma bayıldım. İçimizden geçenleri epey açık dil ile aktarmışsınız Smile Tüm forumdaşlarımızın alması okuması dileği ile.

Sn aseyhan,

Üstad ilginiz için çok teşekkür ederim. Hanımın sansüründen ancak bu kadarını kaçırabildim Big Grin yoksa çok daha yaratıcı şeyler olduğuna emin olabilirsiniz.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
blacksea, aseyhan
(25-10-2020, 12:53 PM)1905sss demiş ki: [Resim: 9-EC7285-D-50-BA-4-ACB-B704-F590-F98-BDDF0.jpg]

Sn 1905sss; 

Üstad çok özür dilerim. Ben nasıl gözden kaçırmışım, lütfen heyecanıma verin. Desteğiniz için çok teşekkür ediyor ve tekrar tekrar özür diliyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi