Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alman Sig Sauer iflas etti!
#1
Dünyanın tanınmış silah üreticisi Alman Sig Sauer şirketi, iflasını verdi. Özel timlerin, gizli polis, ajanların, Alman, Amerikan ve İngiliz silahlı kuvvetlerinin tabancalarını üreten Eckenförde kasabasındaki tesis, kapılarına kilit vurdu. Sig Sauer, şimdi sadece ABD'de üretilecek.
[Resim: sig-depophotos-12_16_9_1591301743.jpg]

Şirketin Genel Müdürü Tim Castagne, iflas bilgilerini doğruladı ve Alman Bild gazetesine yaptığı açıklamada, ?Yönetim Kurulu'nun bu yöndeki kararı benim için çok acı verici, hüzünlü oldu? dedi.
Şirketin, corona virüsü salgını nedeniyle sıkıntılı süreç geçirmesinden öte, yeni muharebe silahları konusunda rakipleriyle rekabet edememesi nedeniyle zor duruma düştüğü belirtiliyor.
Amerikan ordusu ve İngiliz anti-terör timlerinin, kısa bir süre önce ABD'deki Sig Sauer fabrikalarında üretilen Sig Sauer tabancaları aldığı belirtildi.


Alman Sig Sauer iflas etti!
 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Sabri, OCEANBORN, Vefasiz
#2
Bizim medya'da öyle bir servis ediyor ki sanki Sig sauer tamamen batmış.  Big Grin Big Grin Sig USA hala satışa, üretime devam ediyor halbuki.
 
Alıntı

#3
Sig Sauer iflas etti demek yerine, Amerikan ordusunun tabanca, piyade tüfeği, tim makinalı tüfeği ve platform makinalı tüfeği ihalelerini aldıktan sonra tamamen Amerikanlaştı demek daha doğru olur sanırım... Smile
 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
alpago, ERDAL, harun
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi