Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aksa Crossfire Wi
Ben halen denemeye gidemedim ama deneyen olmuş, Elimde 600 kurşun oldu artık almıyorum. Subjektif olarak yazıyorum kırmızı fiber arpacık bana daha cazip geliyor, fakirlikten glow boya aldım gez arpacık kısmını modifiye ettim. Kurşunları gece görmek kolay olur diye onları da boyadım  Big Grin

[Resim: YZqJPB3Rroo.jpg]

[Resim: xT_9eQgGm0M.jpg]

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Rangeman, tirendaz, ERDAL, Heat
(10-09-2020, 09:25 PM)kotucenk demiş ki: Ben halen denemeye gidemedim ama deneyen olmuş, Elimde 600 kurşun oldu artık almıyorum. Subjektif olarak yazıyorum kırmızı fiber arpacık bana daha cazip geliyor, fakirlikten glow boya aldım gez arpacık kısmını modifiye ettim. Kurşunları gece görmek kolay olur diye onları da boyadım  Big Grin

[Resim: YZqJPB3Rroo.jpg]

[Resim: xT_9eQgGm0M.jpg]

tüfek ten memnunmusunuz, kalite olarak nasıl.

Alıntı

(12-09-2020, 02:52 PM)rec1654 demiş ki: tüfek ten memnunmusunuz, kalite olarak nasıl.

sn. rec1654 Tek kurşun için yakınımda poligon var fakat kapalı o sebeple uzun zamandır atışa gidemedim, mermer ocaklarının olduğu bölge var bana 30-40 km uzaklıkta bu hafta aksilik olmazsa denemeye gideceğim gibi.

Şuana kadar bir sorun çıkmadı, sadece aksesuar bulamıyorum, Reddot almadım o parayı mühimmata gömdüm belki ileride alırım. 300 atım daha yapar fikrimi söylerim (daha fazla götüremiyorum çantam o kadar alıyor), farklı markaların (28-40 gr arası ) tek kurşunlarını, trap fişeği, saçma vs de aldım (ithal kurşunları fiyat sebebiyle ne yazık ki artık almıyor ve atmıyorum RC 32 Evolution bile 93 TL olmuş)

35-50-90 metre civarı grupman denemesi de yaparım. 5 numara şok kullanıyordum, 3 numarayla da bir deneyeceğim. İstediğiniz farklı bir şey varsa yazın onunda denemesini yapayım.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
rec1654, T.T.BOY
Haftasınu deneme imkanım oldu, 216 atış yaptım. 
-2 kez kaşıktan kaçırdı Sürekli yapmıyor ama arada fişekleri ikişerli döküyor.
-Tüfek dipçik pimi kırıldı ya da ezildi, servise yolladım.

Toplam 600 atımı geçtim. SN . splendes'in tavsiyesiyle A0, Alliant Herco ve mbx32(saırım) dolumlar yapıp attım. 1.5g A0 ve Alliant barutla çalıştı, gold horse trap fişeği sanırım 22g onu da sorunsuz attı.

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
COMBAT NCO, red, wubıh, axoy68, SSSalih, Red Kit, 1905sss, marlinspike, Sabri, sem, blacksea, alpago, ErhanG, yyildiz, Rangeman, nsyuksel, al-me, Hakan_, Heat
Sn kotucenek, teşekkürler

Kaşık hatası videosu yutupta ilk ona girer.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
kotucenk, Militia_747
Yapılması gereken sadece taklit , o bile fiyasko . Sn kotucenk emeğinize sağlık .

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
kut4, Militia_747, kotucenk

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi