Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock. Komple sökme ve takma videosu
Bir süredir çekimini yapmayı düşündüğüm ve malum sebeple izolasyon günlerinde fırsat bulduğum Glock tabancanın komple söküm ve takılmasını içeren video linkte. 

Yazmada konuşmaktan daha iyi olduğumdan videoda sürç-i lisan varsa affola.

Bu vesileyle forumdaşlarıma ve tüm insanlığa sağlıklı günler dilerim.

Saygılar

Alıntı
33 üye teşekkür etti:
UUU, Red Kit, dockyus, harun, red, al-me, XXAHMETXX, ombra, Tellioglu, ilksurfer, Speed, byfortius, alpercuhaci, marlinspike, hunter 12, ERDAL, TMN23, kuzeybuzulu, Militia_747, Kıraç Ata, efe1753, ihtiyar, Kimble, wildeagle, Serkan Yılmaz, tirendaz, mehmet61, Xlll, mimaslan, Simurg, kiraztepe, xf7er, jfmrk
Elinize emeğinize sağlık video için çok teşekkür ederim.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
blacksea, ErhanG
Teşekkürler...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blacksea
Sn. blacksea öncelikle paylaştığınız değerli bilgiler için teşekkür ederim. Benim merak ettiğim tabancanızın namlusunda, sürgü hareketinden dolayı oluşan yarım halka şeklindeki boya silinmesi gözükmüyor. Bunun sebebi çok az atış yapmasından mı? Yoksa namluya sürülen yağdan mı kaynaklanıyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blacksea
(14-04-2020, 09:49 PM)Serkan Yılmaz demiş ki: Sn. blacksea öncelikle paylaştığınız değerli bilgiler için teşekkür ederim. Benim merak ettiğim tabancanızın namlusunda, sürgü hareketinden dolayı oluşan yarım halka şeklindeki boya silinmesi gözükmüyor. Bunun sebebi çok az atış yapmasından mı? Yoksa namluya sürülen yağdan mı kaynaklanıyor.

Sn Serkan Yılmaz, namluda üst kilit bölgesindeki hariç boya silinmesi olmadı. Tabanca 2300 atım yaptı. Yağlama konusuna dikkat ediyorum özellikle de atış öncesinde .

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Serkan Yılmaz
Tebrik ederim çok anlaşılır bir şekilde anlatmışsınız, elinize sağlık.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blacksea

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi