Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kel Tec KSG Türkiye'de
Evet Hasan Bey instagram hesabından paylaşmış. Yarın satışa çıkıyormuş tüfekler. KS7 900$ ,KSG 1.900+ $ olabilir demişlerdi. Bu kurlarla tabanca fiyatına geleceği için ben almaktan vazgeçtim. Envantere gelecek yabancı tabancalardan koyacağım artık.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
JoTuN, V-Ozdemir, ERDAL, maho07
ks7 ile ksg arasında ki fiyat farkı neden öyle çok olmuş acaba?

Alıntı

(23-10-2020, 11:29 PM)Undefeated demiş ki: ks7 ile ksg arasında ki fiyat farkı neden öyle çok olmuş acaba?

Bana da yüksek gelmişti aradaki farkın 2kat olması ama Keltec'in sitesine bakınca orada da durumun aynı olduğu görünüyor. Heyecanla bekliyorum yarını. 
[Resim: Screenshot-2020-10-23-23-57-19-955-com-a...chrome.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
topraxxx
(23-10-2020, 06:01 PM)topraxxx demiş ki: Evet Hasan Bey instagram hesabından paylaşmış. Yarın satışa çıkıyormuş tüfekler. KS7  900$ ,KSG 1.900+ $ olabilir demişlerdi. Bu kurlarla tabanca fiyatına geleceği için ben almaktan vazgeçtim. Envantere gelecek yabancı tabancalardan koyacağım artık.

Paranız olsun ya da olmasın, 1900 dolar küçük bir servet. Bir mossberg maverick, bir stoeger m3k, taktik yelek, truglo reddot, birkaç yüz fişek... hatta üstüne birde canik tp9 elite (doktor raporu, vergi, kart bedeli) üstüne de iskender yerim (1.5) ? benimki latife elbette, tasarrufu sahibine aittir.

Alıntı

Sosyal medyada KSG lerin bittiğini ve sadece 4 adet compact versiyon kaldığı yazıyor. Bukadar hızlı bitmesini beklemiyordum.

Alıntı

Fiyat bilgisi geldi mi ? ben göremedim araştırıp.

Alıntı

JoTuNFiyat bilgisi geldi mi ? ben göremedim araştırıp.

Gün boyu fiyatlarını bulmaya çalıştım İnstagram üzerinden satışını gerçekleştiren bir baii ye  ulaştım 
Elimizde son 3 adet kaldı dedi. 
Ks7 1500 -1900 $ arası değişiyor
KsG ise 2100 $  olduğunu söylemişti. 

Aradığımda saat 4 dü , şuan ellerinde kaldığını sanmıyorum

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
https://www.facebook.com/rallyci.ozgurki...2709732682

Alanlara hayırlı olsun. Zevklere ve renklere karışılmaz ama bu tüfeklerde bugünkü parayla 16 bin liralık ne olduğunu ben anlayamadım.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Sabri, 1905sss, lenduha, alone61, mimaslan, harun, ducak
Evet bu heyecanda buraya kadarmış. Benelli M3 alırım o paraya. Hem pompalı hem otomatik. Yine aynı paraya mossberg 500 + 930 alırım hem pompalı hem otomatik tüfeğim olur.

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
1905sss, SSSalih, Cotyora5252, Red Kit, Militia_747, kut4, tirendaz, serdaraktas, harun, Bariss, ERDAL, bluemore2, nsyuksel

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi