Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük hayatta işe yarar mı?
En üst fotoğraftaki çanta. Araçta torpidoda, doğada belde ya da sırt çantasında taşıyorum.
Kapalı hali:

[Resim: cnt.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
victorinox, LAMRETOEJ, tirendaz, Xlll, Emir93
Merhabalar.

Bu tür sağlık kitlerinde ilaçların son kullanma tarihleri ve pillerin durumları çok büyük önem arz ediyor. Aralıklı kontrol etmek gerekli. Sn. Murata çantanızı nereden temin ettiniz?

İyi forumlar. Saygılar.

Alıntı

(30-03-2020, 07:59 PM)Browning14 demiş ki: Sn. Murata çantanızı nereden temin ettiniz?

Çinli (tövbe estağfurullah) bir e-ticaret sitesiydi ama hangisiydi inanın hatırlamıyorum Sn.Browning14. Ama hepsinde mevcuttu.

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Browning14, red, lenduha
Bu da benim kit, arabada taşıyorum. Molle bağlantılı sırt çantasına veya kemere takılabiliyor. Sonra vakit bulabilirsem içeriği de fotoğraflayıp bir liste oluşturacağım. Hatta bunu yapayım derken bu konuya rastlamam güzel bir tesadüf oldu.

[Resim: Kit.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Xlll, tirendaz, victorinox, byfortius, Emir93
(31-03-2020, 02:51 PM)Rangeman demiş ki: Bu da benim kit, arabada taşıyorum. Molle bağlantılı sırt çantasına veya kemere takılabiliyor. Sonra vakit bulabilirsem içeriği de fotoğraflayıp bir liste oluşturacağım. Hatta bunu yapayım derken bu konuya rastlamam güzel bir tesadüf oldu.

[Resim: Kit.jpg]

Telsizin anteni ne markadir, nerden aldiniz ögrenebilir miyim?

Alıntı

(31-03-2020, 03:17 PM)kut4 demiş ki: Telsizin anteni ne markadir, nerden aldiniz ögrenebilir miyim?

Bir kaç yıl önce Çin'den getirtmiştim. Sanıyorum bir markası yok, pek çok isim altında satılıyor. Modeli SF20 diye geçiyor, öyle bulabilirsiniz.

Alıntı

[Resim: IMG-2663.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
wubıh, Emir93

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi