Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yivsiz av tüfeği devir işlemi.
Herkese merhaba;
   Bir aile dostumuza ait yivsiz av tüfeğini devir almak istiyorum. Ancak ruhsat sahibi abimiz, ruhsatını kaybetmiş. Yaklaşık yirmi küsür yıldır hiç bir işlem yapmamış.Bu arada taşınmış. Emniyete bildirdiğini de sanmıyorum. Prosedür hakkında her ne kadar emniyete danışacak olsam da şehir dışında olması sebebi ile siz değerli forum sakinlerine de sormak istiyorum. Devir işleminde nasıl hareket edeceğim? Zira silah ve ruhsat sahibi bin km uzakta ve tek seferde halletmek istiyoruz.

Alıntı

Mevcut yivsiz ruhsatımı İstanbul içinde aynı yakada bir şubeden diğer şubeye taşıtıp, satın alma belgesi çıkartabilmek için toplamda 7(yedi) kez Emniyete gitmem gerekti.

Bin km mesafe, bir de ruhsat kayıp. Size kolay gelsin Smile

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
harun, Sabri, ThePulchra, Kara45
(07-03-2020, 08:21 PM)Red Kit demiş ki: Mevcut yivsiz ruhsatımı İstanbul içinde aynı yakada bir şubeden diğer şubeye taşıtıp, satın alma belgesi çıkartabilmek için toplamda 7(yedi) kez Emniyete gitmem gerekti.

Bin km mesafe, bir de ruhsat kayıp. Size kolay gelsin Smile

Sayın Red Kit , 

Hayatınız boyunca bu tür aksiliklerle karşılaşmamanız için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim. 

Teşekkür ederim. 

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
Red Kit, padrinoberetta, LAMRETOEJ, yyildiz, serdaraktas, Kara45, Alpayd, Speed, mehmet61

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi