Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: FİYAT/FAYDA değerlendirmesi yaptığınızda, imkanlarınızı da göz önünde bulundurarak, tercihiniz hangi iki model olurdu? Neden?
Glock 17 veya 19
Sarsılmaz SAR 9
Colt 1911
Canik TP9
CZ P10C veya 75B
Stoeger STR 9
Springfield HS9
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiyat/fayda tabanca tercihlerimiz
Fiyat/fayda değerlendirmesi yaptığınızda, imkanlarınız doğrultusunda aşağıdaki tabancalardan hangisini seçerdiniz?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taarruz
(27-02-2020, 03:27 PM)nsyuksel demiş ki: Fiyat/fayda değerlendirmesi yaptığınızda, imkanlarınız doğrultusunda aşağıdaki tabancalardan hangisini seçerdiniz?

Sn. nsyuksel;

Tabanca modellerini göremiyorum. Sanırım seçenekleri eklemeyi unuttunuz.

Saygılar.

Alıntı

(27-02-2020, 03:48 PM)ducak demiş ki:
(27-02-2020, 03:27 PM)nsyuksel demiş ki: Fiyat/fayda değerlendirmesi yaptığınızda, imkanlarınız doğrultusunda aşağıdaki tabancalardan hangisini seçerdiniz?

Sn. nsyuksel;

Tabanca modellerini göremiyorum. Sanırım seçenekleri eklemeyi unuttunuz.

Saygılar.

Sn. Ducak,

Müsait olamadığım için gecikti, kusura bakmayın..

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ducak
Sevgili Forum Dostları,

Lütfen nedenlerinizi ve yorumlarınızı da paylaşırsanız, daha verimli, gerçekçi bir değerlendirme ve anket olacaktır. Teşekkürler..

Alıntı

STR9'un 40 S&W çapını çıkartsalar saniye sektirmeden alırım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Pistov
(28-02-2020, 09:47 AM)alpsaral demiş ki: STR9'un 40 S&W çapını çıkartsalar saniye sektirmeden alırım.

45lik de fena olmaz aslında. Milli kalibreye yatırım yapıp sürümden kazanma peşindeler galiba. ABD pazarında tutarsa belki kalibre çeşitliliği gelir.

Alıntı

Canik TP9

Alıntı

Sar9 kullanıyorum, 2200 liraydı aldığımda. Çok sayıda şikayet alan bir silah olsa da bendeki şuana kadar sorun yaratmadı. Zaten taşıma değil bulundurma olması ve ihtiyaç anında ilk tüfeğe yönelecek olmam tabancayı zaten 2. plana itiyor, bir nevi yedek lastik. Ergonomisi de iyi bir silah, özellikle bulundurma amaçlı olacaksa ve tüfeğiniz de varsa o fiyata alınabilecek daha iyi bir silah görmediğimden sar9 diyorum.

Alıntı

Kamu personeli indirimi ile alınan TP9 ve L 120 Canik modelleri, bana göre F/P krallarıdır. 
Fatih 13 de aynı şekilde. 

Liste biraz yavan kalmış.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
1905sss, Sabri, hunter 12, alpercuhaci, mimaslan
Oyumu Stoeger STR-9 ' dan yana kullandım. Kendi şahsi görüşümce ülkemizde üretilen tabancalar arasında en kaliteli olduğunu düşünüyorum. Kendisine alternatif olarak ise kendisinin biraderi olan 8000 , 8040 , 8045 serilerini seçebilirim. Eğer yerli tabanca seçmek gibi bir alternatifim var olmasa idi oyumu HS' den yana kullanırdım. HS için tek önyargım ise kabzede bulunan emniyet sisteminin bizim ülke portföyümüze uymadığı yönünde bir görüşüm var. Saygılar , iyi forumlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi