Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAC87 TV
Yıllardır düşündüğümüz, son birkaç aydır da üzerinde çalıştığımız bir işi daha gerçekleştirdik:

TAC87 TV

Yeni açtığımız YouTube kanalında, öncelikle satışını yaptığımız ürünlerin tanıtım ve kullanım videolarını, daha sonra kendi çekeceğimiz tanıtım videolarını yayınlamayı amaçlıyoruz. Yabancı kaynaklı videoları alt yazı ekleyerek sunuyoruz.

Mossberg, Federal, Leupold, Blackhawk, Lansky, Lyman, Pachmayr ile başladık. Tercüme ediyoruz, alt yazısı uygulanıyor, yayınlıyoruz. Zamanla daha fazla tanıtım videosu gelecek. 

Aynı zamanda bu linkler Tac87, Mossberg Türkiye ve diğer sitelerimizdeki ürün açıklamalarına da eklenecek.

Umarım yararlı ve eğlenceli olur. İyi seyirler.

Alıntı
68 üye teşekkür etti:
Alpayd, Red Kit, Dost, aseyhan, BuROcK, _X0X_, Militia_747, zerdust, acillues2, pasa_7676, Cotyora5252, hunter 12, Rangeman, alpercuhaci, ceruh, blacksea, sem, tirendaz, yyildiz, g-shock, wubıh, Bozkır, xf7er, 1905sss, Zemre10, Xlll, Zamane Akıncısı, T.T.BOY, Yasin06, XXAHMETXX, SSSalih, Acemi Silahşör, waltherslv, alpago, ilksurfer, mimaslan, maho07, ErhanG, sparus, xeorx, al-me, Sabri, Kıraç Ata, unalaslan1997, kepenek50, lenduha, nsyuksel, Hakan_, alone61, kut4, LKT, loclu, mhmty74, ThePulchra, FireStorm, Murata, beyazkurt, kuti, jfmrk, kyucel, madenci08, tekoglu, browning 61, iso, Mr.Wayne, husrev, sbaslar, Emir93
Hayırlı olsun

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, Militia_747

Alıntı
35 üye teşekkür etti:
Militia_747, zerdust, acillues2, Jk11, pasa_7676, Cotyora5252, hunter 12, alpercuhaci, Kalayy, tirendaz, yyildiz, SKN, 1905sss, Cem1964, Zamane Akıncısı, BuROcK, Yasin06, XXAHMETXX, alpago, mimaslan, Xlll, sparus, Sabri, kepenek50, lenduha, g-shock, nsyuksel, LKT, ThePulchra, jfmrk, tekoglu, sem, ErhanG, iso, Emir93
Benim gibi İngilizce özürlüler için,yabancı kaynaklardan faydalanma açısından harika ve minnettar olacağım bir çalışma.Teşekkürler.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
waltherslv, harun, alpago, xeorx, unalaslan1997, Shepherd
Taktik fener kullanımı ile ilgili gerçekten güzel bir anlatım var. İzleminizi tavsiye ederim.

Alıntı
26 üye teşekkür etti:
tirendaz, Bozkır, Sabri, 1905sss, unalaslan1997, hunter 12, kepenek50, lenduha, Dost, _X0X_, Yasin06, xf7er, nsyuksel, wubıh, Militia_747, LKT, XXAHMETXX, yyildiz, BuROcK, ThePulchra, Xlll, tekoglu, sem, ErhanG, iso, Emir93
Abone olduk,paylaştık ....

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Abone olundu. Cool

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, emrerd
Ev savunmasında hangi fişekleri kullanmak en doğru seçim olur?

Çok tatışılan bir konu: 
Ev benzeri kapalı ortamlarda tüfek mi, tabanca mı kullanmak daha avantajlıdır.

Alıntı
26 üye teşekkür etti:
Yasin06, ThePulchra, hunter 12, Avcı41, Xlll, XXAHMETXX, red, Karabaş, nsyuksel, emrerd, al-me, tirendaz, loclu, kepenek50, byfortius, tekoglu, BuROcK, Cotyora5252, efe1753, acillues2, 1905sss, sem, ErhanG, iso, T.T.BOY, Emir93
Harika olmuş Sn. Harun hemen abone oldum. Emeklerinize sağlık, teşekkürler...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
İntro ile video arasındaki ses farkı çok yüksek sayın harun, naçizane intronun sesini biraz kısarsanız daha güzel olur. Ülkemizdeki ihtiyaç duyduğumuz bir kanal saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi