Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browning'e Dönüş
Sn. Kara45 bırakın Glock rüştünü ispat edemesin. Ne lazım şimdi savaş. Zaten dünya bezmiş savaşlardan. Bir tabanca için değmez. Avusturya düşünsün. Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Kara45, marlinspike, lenduha
Ervahı ezel den beri sevdalısıyız,BHP'nin, araya karatavuk girmişti çıkarttık.
Aman diyeyim benim niyetim sadece tabancanın kondüsyonu hakkında görüş almak idi..

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
tirendaz, Kara45, waltherslv
(02-02-2020, 01:53 PM)blackbaz demiş ki: Kara tavukla olan aşkımız sona erdi. Eski dost düşman olmaz, veya ilk göz ağrı unutulmaz,mı diyelim ne diyelim bilemedim.Fakat GLOCK 19 GEN 4 ile yollarımızı ayırdık yeni bir browning practical aldım.Değerli forum üyeleri değerli görüşlerinizi almak için bu konuyu açtım şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkürler..
[Resim: GIHV7764.jpg]

[Resim: AIGW9920.jpg]

[Resim: HNYN9649.jpg]

[Resim: LWAK3117.jpg]

[Resim: MIZP5395.jpg]

[Resim: TYQQ4600.jpg]

[Resim: XYBL3138.jpg]

[Resim: OUFV5734.jpg]

[Resim: XYBL3138.jpg]

Öncelikle hayırlı olsun, hor kullanılmamış bir BHP (yeni nesil) her zaman önceliğim olurdu. Bu kesinlikle şahsi fikrim olabilir. (Glock markası, kesinlikle rüştünü fazlasıyla ispat etmiş ve çok kaliteli bir tabanca)

Alıntı

Merhaba sayın forumdaşlarım yukarıda resmini paylaştığım practical tabancam ile aldığımda deneme amaçlı elli adet mermi attık.,.Babamın beylik silahı olsun diğer kullandığımız BHP'ler olsun patlatmama sorunu yaşamamıştık bu yeni aldığım tabanca daha sıfır kondüsyon da sayılmasına rağmen ilk deneme amaçlı attığımız üç şarjörde dört kez patlatmadı..sonraki atışlarda da üç kez patlatmama sorunu yaşadık iğne yayı ve yatağını temizledim.gözüm gibi bakıyorum ama yinede yapıyor..iğnne kısa geliyor olabilir mi diye düşünmeye başladım..Daha önce bu problemi yaşayan var ise allah aşkına bana bir çözüm önerirse müteşekkir olurum..yoksa kara tavuk kara tavuk diye çok yanarım...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi