Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browning'e Dönüş
Kara tavukla olan aşkımız sona erdi. Eski dost düşman olmaz, veya ilk göz ağrı unutulmaz,mı diyelim ne diyelim bilemedim.Fakat GLOCK 19 GEN 4 ile yollarımızı ayırdık yeni bir browning practical aldım.Değerli forum üyeleri değerli görüşlerinizi almak için bu konuyu açtım şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkürler..
[Resim: GIHV7764.jpg]

[Resim: AIGW9920.jpg]

[Resim: HNYN9649.jpg]

[Resim: LWAK3117.jpg]

[Resim: MIZP5395.jpg]

[Resim: TYQQ4600.jpg]

[Resim: XYBL3138.jpg]

[Resim: OUFV5734.jpg]

[Resim: XYBL3138.jpg]

Alıntı
37 üye teşekkür etti:
yyildiz, ilksurfer, marlinspike, OCEANBORN, Alpayd, demirci57, Acemi Silahşör, Cotyora5252, harun, inspector18, sem, sirflayer, alpago, Pistov, blacksea, alpsaral, charcoALL, lenduha, heisenberg, Demirhisar, Zemre10, turion64, tirendaz, wubıh, iso, browning 61, judasdsc, hotelmike, ErhanG, Ronin, xeorx, baracuda77, MB277, Kara45, pasa_7676, OnurD, ERDAL
Sn. blackbaz taşıma ve  ağırlık konusunda sizlere büyük bir sıkıntı açaçağını sanmam Glock 19 (15 fişek basılı) 865 gram civarı gelirken Browning practical( 15 fişek basılı) 1070 gram civarı gelecektir. Hep almayı düşündüğüm fakat bir türlü denk gelmeyen bir model olmuştur. Tabanca modifikasyonlarına hayli merakımız olduğu için fazla oynayamacağımız , işlem yapsak bile orjinal parçaları bulmakta güçlük çekeceğimiz bir model olduğundan ötürü hep ikinci planda oldu kendileri. Tabancanız hayırlı olsun. 
Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blackbaz
Hayırlı olsun.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blackbaz
Zararın neresinden dönerseniz kârdır efendim. Smile

Silahınız 24.yaşına göre oldukça temiz ve iyi durumda görünüyor.

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifli kullanımlar dilerim.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
blackbaz, waltherslv
Teşekkür ederim ben silahın genel durumu hakkında bilgi almak istedim..
Silahı 10 üzerinden 9,8 ederi var diye aldım.!

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
wubıh
(02-02-2020, 11:42 PM)blackbaz demiş ki: Teşekkür ederim ben silahın genel durumu hakkında bilgi almak istedim..
Silahı 10 üzerinden 9,8 ederi var diye aldım.!

Ben anlamam da silahınızın ekspertizini yapacak ve bunu puanlayacak arkadaşlarımız mutlaka vardır.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
waltherslv
Sn blackbaz öncelikle hayırlı olsun.
Fotoğraf üzerinden yorum yapmak bir çok yönden eksik kalacaktır. İki silah arasındaki en belirgin kullanım farkı kabze açılarıdır. Özellikle seri atışlarda birbirinden çok farklı grupmanlar elde edersiniz. O yüzden malumunuz, bol bol atış pratiği yapmak gerekecektir. Herkesin kişisel ihtiyaç ve beğenisi farklı olabilir. Ben sahibi olduğum Glock 19'umu asla değiştirmeyi düşünmedim. Görsellik veya materyalizm, silahlarda benim için ikinci önceliktedir. Her zaman iyi kullanabildiğiniz ve her şartta güvenebildiğiniz silah hangisiyse, ondan vaz geçmemek en iyisidir. Saygılar.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
byfortius, waltherslv, TMN23, blackbaz
Hacı bro ilk sevgili gibidir yüzyıl geçsede unutulmaz

Hayırlı olsun...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
wubıh, pasa_7676, blackbaz
Amacım Browning Hp vs Glock tartışması yapmak değil, ancak iş güvenilirlik, isabet ve zor şartlarda çalışma konusuna gelince; Hp şimdiye kadar kaç tane savaş görmüş bir silah, görsellik ve materyalizmden öte, 50 senelik olanları bile cayır cayır çalışıyor halen, mühimmat ayırt etmeden. Tamam Glock tabanca sevenler arasında son yıllarda ucuzluğu ve kolay modifiye edilebilir olması nedeni ile belirli bir popülarite kazanmış olsa da, kötü günde her zaman elimde çelik gövdesiyle ve horozlu ateşleme sistemi ile bir Hp ilk tercihim olur. Yıllar bile eskitemiyor Hp serilerini, elimize o kadar eski Hp lar geliyorki, halen sorunsuzlar, calisiyorlar ve isabetliler. Glock un aynı konuma gelebilmesi için, kimse kusura bakmasın bir 50 yıl ve birkaç savaş daha lazım benim gözümde.

Saygılarımla.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Pistov, ErhanG, waltherslv, blackbaz
İlerde kolleksiyon değeri çok yüksek olacak bir silahtır. Zira artık FN BHP üretmiyor. Az kullanarak saklarsanız size ilerde hayırlı bir dönüş yapar gibime geliyor.

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
pasa_7676, blackbaz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi