Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul içi ve yakın illerdeki üyelerimiz
Kimseye yük olmadan forum içindeki dostluk ve iletişimi pekiştirmek, tanışmak adına bir etkinlik düzenlesek. Bu illa ki gidelim ateş edelim değil. Toplanalım sohbet edelim manasında. Bunun için imkanlarımız dahilinde yer zaman tayini yapalım. Katılabilecekler için bir liste oluşturalım sonrasında yer tespiti yapalım. Aramızda çok kalabalık olursak büyük salonu olan ya da az sayıda olursak küçük salonu olanlar olabilir. Misal benim ücretsiz olarak 18 kişiye kadar kullanabileceğim bir toplantı salonu var. Ya da daha sıcak havaları bekleyip açık hava organizasyonu yapsak. Emekli, polis, asker, öğretmen, çiftçi, doktor, özel sektör vb. bir çok meslekten insanlar var aramızda. Tanışmak dostlukları pekiştirmek hepimizin lehine olacaktır. Saygılar.

Alıntı
32 üye teşekkür etti:
xf7er, demasoni, Tongel, madenci08, Ahmet Efe, Mechul, hunter 12, harun, demirci57, 1905sss, pasa_7676, yyildiz, sezgin63, cz kolik, Karagoz, blacksea, mimaslan, acillues2, sirflayer, ilksurfer, mehmet61, Zemre10, Özdemir_, XXAHMETXX, kiraztepe, Yasin06, Demirhisar, MEHMETEMİN73, Cotyora5252, byfortius, sar999, unalaslan1997
Çok fazla sosyal hayatı ve arkadaşı olmayan biri olarak ben atlarım buna Allah izin verirse Smile

Atış etkinliği de olur sadece çay muhabbeti de, maksat muhabbet olsun. Bu forumdan tanıdığım ve tanıdığıma çok memnun olduğum insanlar oldu, yenileri de olur eminim ki..

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
demirci57, 1905sss, hunter 12, sezgin63, blacksea, mimaslan, ilksurfer, mehmet61, Zemre10, waltherslv, yyildiz, padrinoberetta, xf7er, MEHMETEMİN73
Sn. hunter 12 1
Sn. Ahmet Efe 2
kendim 3
ve tüm teşekkür eden arkadaşlarımız devamı kopyala yapıştır gelsin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe
Beni de ekleyebilirsiniz

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe
(19-01-2020, 06:18 AM)waltherslv demiş ki: 1.Sn. hunter 12      
2.Sn. Ahmet Efe   
3.Sn. kendim 
4.Sn. kiraztepe              
ve tüm teşekkür eden arkadaşlarımız  devamı kopyala yapıştır gelsin

Alıntı

1.Sn. hunter 12
2.Sn. Ahmet Efe
3.Sn. waltherslv
4.Sn. kiraztepe
5. xf7er

Alıntı

Ben gelirim. Ama listeye adımı yazmayacağım. Bu aralar sözleşip organizasyon yapınca kesin bir aksaklık çıkıyor. Sonra üzülüyorum.

Alıntı

1.Sn. hunter 12
2.Sn. Ahmet Efe
3.Sn. waltherslv
4.Sn. kiraztepe
5.Sn. xf7er
6. mimaslan

Alıntı

Çalışmadığım bir güne denk gelirse ben de katılmak isterim.

1.Sn. hunter 12
2.Sn. Ahmet Efe
3.Sn. waltherslv
4.Sn. kiraztepe
5.Sn. xf7er
6.Sn. mimaslan
7. alpercuhaci

Alıntı

25 ocak cumartesi-26 ocak pazar için uygunluk durumlarımıza bakalım. Hepimize uygunsa 25 ya da 26'sında buluşmak üzere yeri kararlaştıralım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi