Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steyr l9 a1 nişangah takımı değiştirmek.
Herkese iyi günler dilerim. 
Steyr l9 a1 tabancama üçgen formlu gez arpacık takımı aldım ve kendim değiştirmek istiyorum. Evimin garajımda mini bir atölyem var. Elim anahtar tutmaktan biraz fazlasını yapar(motosiklet ve otomobilimin bakımlarını kendim yapıyorum.Ağır bakımlar dahil.) 
   Sökme takma aparatım yok. Ancak iyi kalite üç mengenem var(bir 13cm bir 7 cm bir de matkap mengenesi) envai çeşit çekiç vesaire mevcut.
   Dikkat etmem gereken konular var ise siz değerli forumdaşlardan bilgi almak isterim. 
 Esen kalın.

Alıntı

Şurada Steyr L9'un gez-arpacık değişimi çekmiş biri var:

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
waltherslv, emrerd
Harun bey o videoyu izledim.Teşekkür ederim.

Alıntı

(21-12-2019, 01:58 PM)emrerd demiş ki: Herkese iyi günler dilerim. 
Steyr l9 a1 tabancama üçgen formlu gez arpacık takımı aldım ve kendim değiştirmek istiyorum. Evimin garajımda mini bir atölyem var. Elim anahtar tutmaktan biraz fazlasını yapar(motosiklet ve otomobilimin bakımlarını kendim yapıyorum.Ağır bakımlar dahil.) 
   Sökme takma aparatım yok. Ancak iyi kalite üç mengenem var(bir 13cm bir 7 cm bir de matkap mengenesi) envai çeşit çekiç vesaire mevcut.
   Dikkat etmem gereken konular var ise siz değerli forumdaşlardan bilgi almak isterim. 
 Esen kalın.
Turkiye de mi buldu, yoksa yurtdışı mı

Alıntı

Türkiye'de steyr mak savunma galiba temin ettiğim yer. Nişangah lar şu an elimde henüz değiştirmedim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi