Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celox ve SAM Türkiye Distribütörü NETTAŞ Firması İle Görüşme
İlk yardım çantası hazırlarken Hemostatik ürün olarak Celox firmasını tercih ettim, ürünleri de Türkiye'de bulamayınca yurtdışından temin ettim. Gördüğüm kadarıyla aynı durumda olan ben değilmişim,  Sn. AsilCan da aynı yolu izlemiş. Hatta aynı yerden alışveriş yapmışız. 

Ardından Celox un bir indirim kampanyasından haberdar olmak için kayıt olup bilgi isteyince, firma Türkiye distribütörleri olan NETTAŞ ( Med Defense) firmasıyla iletişime geçip bilgilerimi iletmişler sağolsunlar onlarda benimle irtibata geçtiler ve çok yardımcı oldular.  Özellikle telefon görüşmemizden sonra Yusuf Bey'in ürünleri tanıtmak için davet etmesi ve oldukça ilgi alaka göstermesi çok hoşuma gitti. Yerli firmalarda eksikliğini hissettiğimiz bir yaklaşım. Kendilerine teşekkür ederim.

Bende başka insanlarında bilgi sahibi olması için görüşmeyi kayıt altına aldım. Profesyonel bir kayıt olmadı ama bilgi edinmek açısından faydalı olacağını düşünüyorum. 

Sam ve Celox firmalarının Türkiye Distribütörü NETTAŞ (Med Defense) firmasından Yusuf Bey ile ilk yardım malzemeleri ve ekipmanları hakkında yaptığımız görüşmenin video kayıtları 3 Parçadan oluşuyor.

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Alıntı
21 üye teşekkür etti:
blacksea, tirendaz, al-me, Tartarus, harun, mimaslan, Kıraç Ata, sem, Karagoz, V-Ozdemir, 1905sss, Militia_747, madenci08, efe1753, kiraztepe, BuROcK, ErhanG, alpercuhaci, LAMRETOEJ, serdar75, ALPTUG

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi