Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taşıma için hangisini seçerdiniz?
Saygı değer silah severler selam,
Soru anlamsız gelebilir bir kısmınıza ama yerimde olsanız hangisini seçerdiniz. 
Sıfır 10 bin tl civarına alınacak  CZ P10c mi yoksa temiz kullanılmış yaklaşık  15-18 bin tl civarı bir fiyata USP Compact 9mm mi? Birbirleri ile aynı kategoride olmadıklarını biliyorum ancak bu ikisinden birini seçmek istiyorum. 
Sivil bir kullanıcı olarak taşıma ruhsatı ile alma durumunda olacağınızı da belirteyim.
Halihazırda Smith Wesson 5904 bulundurma ruhsatlı silahım var, büyük ihtimalle satarım. 
Kararsız kalmamın sebebi aradaki fiyat farkları,  HK için gizli taşıma konusunda rahatsız olduğu şeklinde, CZ'nin de uzun vadede kalitesini kaybettiği zen azından kozmetik sebeplerle- şeklinde yorumlar okumuş olmam.
Değerli fikirlerinizi alabilirsem sevinirim. 

Iyi günler.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Özdemir_, ERDAL
Bence şüphesiz hk usp compact.

Alıntı

İkinci el temiz bir Glock 19 veya Hs yi de değerlendiriridim.

Saygılar.

Alıntı

(11-12-2019, 12:55 AM)Xlll demiş ki: İkinci el temiz bir Glock 19 veya Hs yi de değerlendiriridim.

Saygılar.

Glock kalitesine ek olarak popüler ve her türlü parçasının görece daha uygun ve kolay bulunması açısından cazip ancak piyasada fiyatları hiç makul gelmiyor. CZ p10c için neredeyse herkesin ortak görüşü piyasadaki en iyi ilk iki tetikten biri. Ben HS' nin CZ den daha iyi bir silah olduğunu düşünmüyorum -bu benim kişisel görüşüm - , HK USP Compact için gövde kırılımı hakkında bir kaç paylaşım gördüm ama çok yaygın bir problem olduğunu düşünmüyorum. 
Naçizane düşüncelerim tabii ki bunlar ancak bu forumdaki değerli fikir ve tecrübeleri olan kişilerin de fikirlerini alarak bir karar vermek istedim.
Cevaplarınız için çok teşekkürler.

Alıntı

SW5904'ün ruhsatını bulundurmadan taşımaya çevirin. Sakın ha satmayın derim...

Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taarruz, binajwaad
(11-12-2019, 07:37 PM)demirci57 demiş ki: SW5904'ün ruhsatını bulundurmadan taşımaya çevirin. Sakın ha satmayın derim...

Saygılarımla

Selamlar,
Işin aslı 5904 çok rahat ve hafif bir silah ama alüminyum gövde olduğu için değiştirmek istiyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ERDAL
Selamlar,
Bugün MKE ye giderek CZ P10c sahibi oldum.

Ilginize teşekkürler.

Alıntı
20 üye teşekkür etti:
efe1753, Alphawolf, harun, Özdemir_, OCEANBORN, Karagoz, taarruz, Yoda, rainman, marlinspike, Koca, sem, kuti, madenci08, alpago, Gauge12, lenduha, tekoglu, whistle, ayasli
Sn. mehmet61 Kazasız belasız günlerde keyfini sürün inşallah. Güle güle kullanın. Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mehmet61
(16-12-2019, 04:47 PM)mehmet61 demiş ki: Selamlar,
Bugün MKE ye giderek CZ P10c sahibi oldum.

Ilginize teşekkürler.

Hayırlı, uğurlu olsun.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mehmet61
Allah razı olsun. Teşekkürler

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ERDAL

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi