Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emniyet Mandalı
Teşekkürler Sn.Cihan54. Söz konusu videonun benzerini daha evvelde eklemiştim, ancak bu videoları mahkemeyede sunduğumuz için kaldırdım. Buraya eklediğim ise, aynı soruna ve silaha dair pek çok videonun kısa kısa alıntılanmış hali.

Alıntı

yakuzz demiş ki:Sn.Chipara, aynı nedenlerle yerli üreticiler ve silahları hakkında hem fikir olmamız garip geldi bir an.
Bakınız bir buçuk yılda yaşadıklarımızın kısa bir özeti. (Videoyu apar topar hazırladım, bu nedenle bazı yerlerde yazım hatası yapdığımı şimdi farkettim. Bunun için özür dilerim)

Halihazırda tisaş firmasıyla davalıyız. Süreç, Sn.Üstadın' da katkılarıyla başladı ve devam ediyor. Umarım yaşadıklarımızın hiçbirisini yaşamazsınız ama siz yinede tedbiri elden bırakmayın lütfen. Ve silahın ihtimamla onarılmasını sağlayın.
Saygılarımla.

Sn. yakuzz sizin bu Maduriyetinizi bende takip etmiştim Forumdan.Bende önce Zigana f almayı düşünüyordum ve sizin maduriyetinizi görünce bir oh çekmiştim, iyiki Zigana f almamışım diye şimdi aynı şey benim başıma geldi yağmurdan kaçarken doluya tutulduk. Ben bu silahı alırken asla fiyatı için ve ucuz olsun amacıylada almadım sadece yerli üreticilerin yurdumuzda yer edinebilmeleri ayakta kalmaları açısından birazda mİlli düşünerek aldım.Görüyorumki büyük hata etmişim onlar bizim bu düşüncelerimizi kendilerini geliştirmek için kullanmıyorlar aldığım bu tabanca daha bir senesini doldurmadı attığım mermileri Forumda hep yazdım 300'ü geçmez bu atım miktarına kadar 2 defa arızalandı bundan böyle yerli silah benim için bitmiştir.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi