Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dab Poligon
Selamlar.
Önceki hafta iş yerinden 4-5 arkadaş Ankara DAP poligona kendi silah ve mühimmatımız la birlikte gittik. İlgi alaka gayet güzeldi. Ortam havalandırması da başarılı idi. En güzeli kampanya var dediler ve atış başına sadece 1.5 TL ödedik. Fiyat olarak gayet uygundu. Önümüzdeki hafta yine bir organizasyon yapmayı düşünüyoruz. Umarım beceririz. 
Bir iki bilgi vermeye çalışayım. 
Hafta içi akşam 17:00 sonra gittik ve kalabalık değildi.
Park yeri sıkıntısı yok.
.410 Tüfek ile atış yapabilirsiniz.
Poligonda tüfek var ancak kendi tüfeğinizi de götürebilirsiniz.
Eğitmenlerden iki tanesi bayandı. Bu nedenle daha rahat olur diye eşimi de götürmeyi düşünüyorum.

Tek eksiği atış kulaklıkları idi. Ben kendi kulaklığımı götürmüştüm. Denemek için oradakileri kullandım ama beğenmedim. Çok ses alıyor. Mümkünse kendi kulaklığınızı götürün.
Şimdilik bu kadar.

Saygılarımla.

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
Militia_747, ErhanG, karabasan, MEHMETEMİN73, harun, Demirhisar, tirendaz, Tellioglu, Carbon12, 1905sss, lenduha, Elbruz71, Zemre10
Selamlar.
İlk ziyaretimizden sonra DAP Poligon ile bir anlaşma yaptık. Silah ve Mühimmat poligondan olmak üzere 4,25 TL ye anlaştık. Ancak minimum 1000 mermi ve peşin ödeme şeklinde. Ücretimizi peşinen ödedik ve bir kaç hafta sonra atışa gittik. Kişi başı 50-100 atış yapıp çıktık. Daha sonra bir ara yeniden gideceğiz. Bence çok ekonomik oldu. 1000 mermi dolunca yeniden toplu ödeme yapıp bu şekilde devam edeceğiz.
Bilgilerinize.
Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Militia_747, Bariss
(14-11-2019, 07:59 PM)yyildiz demiş ki: Selamlar.
İlk ziyaretimizden sonra DAP Poligon ile bir anlaşma yaptık. Silah ve Mühimmat poligondan olmak üzere 4,25 TL ye anlaştık. Ancak minimum 1000 mermi ve peşin ödeme şeklinde. Ücretimizi peşinen ödedik ve bir kaç hafta sonra atışa gittik. Kişi başı 50-100 atış yapıp çıktık. Daha sonra bir ara yeniden gideceğiz. Bence çok ekonomik oldu. 1000 mermi dolunca yeniden toplu ödeme yapıp bu şekilde devam edeceğiz.
Bilgilerinize.
Saygılarımla.

Sayın yyildiz,

DAP Poligonun Silah+Mühimmat Poligondan olmak kaydı ile normal atış ücretleri ne kadar acaba? Eğer onuda yazarsanız uygun olup olmadığını diğer üyelerimizde rahatça kavrayabilirler.

Alıntı

Poligonun adı da DAP kalacak Smile doğrusu DAB Poligon, ama sıkıntı yok, google'da denedim, dap, dan, dar ne yazsanız geliyor Smile

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
yyildiz, 1905sss, harun, ilksurfer
(15-11-2019, 01:42 PM)red demiş ki: Poligonun adı da DAP kalacak Smile doğrusu DAB Poligon, ama sıkıntı yok, google'da denedim, dap, dan, dar  ne yazsanız geliyor Smile

Selamlar.
Siz uyarana kadar fark etmemiştim. Kusura bakmayınız.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
1905sss, red

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi