Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne attınız..
Arkadaşlar merhaba,
Baktım Forumda en son ne aldınız, ne sattınız , nereye gittiniz vs. her konu var ama en son ne attınız diye bir konu yok. Müsaade olursa bu da ilk haberi ile  benden olsun.

[Resim: IMG-20190918-181927.jpg]
Bugün işlerden bunalınca kendimi kır evine attım. Ani olunca pek Hazırlıkta yapamadım. Yanımda ne varsa bende onunla yetindim. İyi de oldu. Ara sıra resetleme şart.  Smile

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
Xlll, tirendaz, harun, marlinspike, OCEANBORN, red, taarruz, ErhanG, Terco Dogan Tanka, mimaslan, demirci57, Ronin
10 yıl sürebilen evliliğimi çöpe attım.

Alıntı

[Resim: IMG-20190918-185253.jpg]
 Resimde bu garibi unutmuşum.. Smile

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
Xlll, V-Ozdemir, tirendaz, harun, marlinspike, OCEANBORN, red, XXAHMETXX, taarruz, yyildiz, emre76, ErhanG, Terco Dogan Tanka, mimaslan, demirci57, sparus
İyiki de hazırlıksız gitmişiniz. Birde hazırlık yapsanız ne olacaktı acaba çok merak ediyorum..Smile
Ne diyelim keyfiniz daim olsun darısı bizim başımıza.
Saygılar

Alıntı

Hasta Adam

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
LKT, smhyksl, tirendaz, Zemre10, wubıh, al-me, mrtcnbz099, Militia_747, harun, 1905sss, wildeagle, T.T.BOY, kut4, marlinspike, Serkan Yılmaz, Carbon12
Gülmekten karnıma ağrı girdi. Başlığı ve fake hesaptan kendiyle konuşma olayını hayret içinde izledim. Klinik bir vaka olabilir mi bilmiyorum ancak kesinlikle Psikoloji bilimi bununla ilgilenmeli.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
smhyksl, wubıh, waltherslv, Militia_747
Kendiyle sohbet mi etmiş o?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
waltherslv
(19-09-2019, 01:23 AM)ilksurfer demiş ki: Hasta Adam

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Valla kendi kendine konuşuyor yavSmile))

Alıntı

Şizofrenlik vardır belki. Evler ırak yarabbim?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi