Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baby Browning Piyasa Değeri
Selamlar sayın forum üyeleri, bu aralar 6,35 bir tabanca arayışındayım. Bu klasmanda rüştünü ispatlamış olan browning'in 2. el fiyatlarına baktığımda fiyat skalası çok değişkenlik gösteriyor. Acaba bu tabancanın 2. el değeri günümüzde ne kadardır ? Kaptırmatörlerin eline düşmemek adına ustalar bu konuda bilgilendirirse çok memnun olurum. Bir de forum içinde 6,35 tabancasını satmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir.
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Altair;
Cz92 model tabancamı 2013 senesinde satın aldım. Yedek silah olarak G19'un yanında taşıyorum. Sorunsuz çalışıyor tavsiye ederim. 1330 $ almıştım.

Alıntı

(01-09-2019, 06:35 PM)onurerdag demiş ki: Sayın Altair;
Cz92 model tabancamı 2013 senesinde satın aldım. Yedek silah olarak G19'un yanında taşıyorum. Sorunsuz çalışıyor tavsiye ederim. 1330 $ almıştım.

Cz92'nin şu andaki 2.el ederi hakkında da bilgim yok ama muhtemelen benim verebileceğim sınırın üstünde bir miktar talep edersiniz. 6,35 bir tabancaya verebileceğim en fazla 2000-2500 tl bandında bir rakam olur. Daha fazlası bütçemi aşar maalesef. Hatta forum üyesi diğer arkadaşların elinde sarsılmaz p6 ve akdal minilerden varsa onlara da talip olabilirim  Smile
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Murata
Bir ara ilan sitelerine düşüyordu. Fakat bu ara ilanlarda da pek rastlamıyorum. Sanırım 6,35 mermi, MKE envanterine girince durdu satışlar. 2-3.000 bandında bulabilirsiniz. Umarım gönlünüze göre bir canavar denk gelir.
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Altair
(03-09-2019, 09:44 AM)karabasan demiş ki: Bir ara ilan sitelerine düşüyordu. Fakat bu ara ilanlarda da pek rastlamıyorum. Sanırım 6,35 mermi, MKE envanterine girince durdu satışlar. 2-3.000 bandında bulabilirsiniz. Umarım gönlünüze göre bir canavar denk gelir.
Saygılarımla.

Teşekkür ediyorum, evet ben de 2017-2018 senesinde verilmiş olan ilanlara baktığımda dediğiniz fiyat aralığında ilanları görüyordum ama şu an halihazırda satışta olan browninge rastlayamadım

Alıntı

Melior diye belçika yapımı Baby Browning'e çok benzeyen bir kaç tane 6,35 buldum fiyatları 2.500-3000 aralığında. Bu tabanca hakkında bilgiye erişemedim forum içinde yaptığım aramalara rağmen. Acaba bu tabancalar hakkında bilgisi olan ustalardan bilgi alabilmek mümkün mü ?

Alıntı

Dusunurseniz Tanfoglio'nun da 6.35 modeli mevcut ama biraz tuzlu kaçabilir sizin için.

Alıntı

Bulacağınız 6.35mm ler çok ama çok yaşlıdır muhtemelen çok oynanmıştır. MKE çıkışlı CZ tavsiyesi bence yerinde bir tavsiye. CZ sitesinden orjinal şarjör temin edilebiliyor. Çokça kullanıdğım kişisel olarak tavsiye edeceğim güzel bir tabancadır.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi