Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SS P229 Also için iç kılıf önerileri
Herkese merhaba.

Yaklaşık 3 yıldır sahibi olduğum tabancam için yeni bir iç kılıf arayışına girdim. Şu ana kadar birkaç farklı deri kılıf kullandıysam da , kalınlıklarından olsa gerek pek rahat edemedim. Son olarak yaptığım araştırmalarda , Birleşik Ltd. tarafından getirilen ANR design kydex kılıfları dikkatimi çekti. Acaba siz değerli forum üyeleri arasında bu kılıflardan kullananlar var mı ? Varsa iyi ya da kötü yönleri nelerdir ? Önerir misiniz ? 
Veya alternatif önerileriniz ne olurdu ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid358837

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
OCEANBORN
Sn Harun, linkini gönderdiğiniz başlığı okumuştum.
Deri veya türevi kılıflarda rahat edemedim ve hiç kydex kullanmadığım için merak etmiştim. Tabiki silahım çizilsin istemem fakat taşırken de rahat etmek istiyorum. Ayrıca İzmirde yaşadığım ve hava şartları nedeniyle uzun süre t-shirt giydiğim için ,özellikle gizli taşıma anlamında deri kılıflarda sıkıntı yaşıyorum. Sırf bu sebepten 2 - 3 kere polis tarafından haklı olarak yürürken durdurularak arandım. Kısacası hem ince ve rahat, hem silaha zarar vermeyecek, hem gizli taşımaya uygun,hem de gerektiği durumda silahı hızlı çekmeye uygun bir kılıfa ihtiyacım var. Aslında en iyisi sanırım tek tek deneyerek en uygunu bulmak.
Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Zemre10
Sn. OCEANBORN

Genel taşıma yöntemlerine nazaran biraz aykırı olmakla birlikte korse kılıfları deneyebilirsiniz.
T-shirt ile birlikte kullanımı diğerlerine nazaran daha rahat olabilir.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
OCEANBORN
Polimer Taktikal'in içi kadife kaplı kydex kılıflarını bir deneyin. Kötü bir yorum duymadım.
Sadece silahı gün içerisinde bir kaç kez içine koyup çıkarırsanız kadife tozu sürgü kertiklerine dolabiliyor. O da faydası yanında mühim bir sıkıntı değil gibi.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
OCEANBORN
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
Saygılar

Alıntı

https://www.polisurunleri.com/urun/ic-79...nca-kilifi Bunu kullanıyorum SW 5906 da çok memnunum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
OCEANBORN

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi