Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 2.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaptırmatör Colt Python
orpeus demiş ki:
nurikilligil demiş ki:Ulan zibidi , silah bu, yumuşak popon için üretilmiş ısıtmalı klozet kapağı değil, bunu alacak adam , bak adam diyorum, beşyüz dolar da verir, binbeşyüz de, sen git firmanın hisselerini sat borsada, yıkıl...

Koptum akşam akşam paşam mükemmel yorum. Saygılarımla...SmileSmileSmileSmile

Yorum işi zaten Paşamın işi....Big Grin

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Ulan zibidi , silah bu, yumuşak popon için üretilmiş ısıtmalı klozet kapağı değil, bunu alacak adam , bak adam diyorum, beşyüz dolar da verir, binbeşyüz de, sen git firmanın hisselerini sat borsada, yıkıl...

Sn. Nuri Paşa'm dilinize sağlık.

Alıntı

Sayın nurikilligil yorumda son noktayı koymuş. Aynen katılıyorum, Paşamız dilinize, kaleminize sağlık.

Alıntı

Yazık olmuş. Emniyeti tetiktir kardeşim revolverin.
O silah tam bir yakın savunma silahıdır. Ne avantajı kaldı emniyet takınca?

Alıntı

(06-02-2010, 11:33 PM)orpeus demiş ki:

Koptum akşam akşam paşam mükemmel yorum. Saygılarımla...SmileSmileSmileSmile

Sn Nurikilligil, gerçekten harika bir betimleme. Yazan ellerinize sağlık.

Alıntı

(25-02-2009, 02:15 PM)nurikilligil demiş ki: Ya ben geleneksel yurdum çokbilmişliği içindeyim ya da Bu Amerikan milleti gerçekten dedikleri kadar gerizekalı..

Dünya üzerindeki reklam-kültürel yayılma avantajlarını geçtim, ortalama 40000 dalırs yıllık geliri olan, 300 milyonluk silah, özellikle de klasik silah düşkünü bir pazar, silah edinmenin ekstra maliyet ve çaba gerektirmediği bir devlet-eyalet mevzuatı var malzeme olarak ortada..

!50 yıllık sınai ve ticari kültürü olan koskoca silah devleri, evveliyatında Beretta son yıllarda Glock tırsıntısından türlü maymunluk peşinde koşmaktalar..

Payton gibi veya diğer yılan serisi gibi dünyanın sonu gelse yine müşterisi olacak silahların üretimini durduran firma evveliyatında bu tür maymunlukları da denemiş demek ki, yakışır..

Evet bir naylon 500 gibi dolara satılamabilir belki hepsi ama bu silah dediğin günlük tüketime ait bir olgu değil, ayrıca total meblağı örneğin bir otomobil gibi hatrı sayılır bir toplam da değil..

Seveni heveslisi 500 dalırs daha fazla verir alır çelikten mamul gerçek silaha, ama yok cümle türden firmanın başına sektörle ilgisi olmayan piyasa dahisi zibidiler getirmek moda ya , bu ezber papağanları da üniverisitede ne öğrenmiştir; ''maliyetleri düşür''

Hemen uygular genç piyasa dahisi, nedir ilk yapılacak şey, kalite kontrolü azalt, malzeme ve işçilik maliyetlerini düşür, daha kötüsü maliyetleri düşürülemeyecek modelleri üretimden kaldır..

Ulan zibidi , silah bu, yumuşak popon için üretilmiş ısıtmalı klozet kapağı değil, bunu alacak adam , bak adam diyorum, beşyüz dolar da verir, binbeşyüz de, sen git firmanın hisselerini sat borsada, yıkıl...

+100

Alıntı

Sayın arkadaşlar,
kaaptırmatör kimlere denir, özür diliyorum ama hakikaten bu konuda bir şey bilmiyorum.

Alıntı

Sn kirkbes, forumdaki paylaşımları okudukça zaten bulacaksınız anlamını ancak kısaca özetlemek gerekirse, milletvekili olmamış ya da olamamış silah satıcısı diyebiliriz.

Saygılar.

Alıntı

TTDK'da meali kabaca şöyledir; Silah severleri hakir gören, beyninin düzleşmiş kıvrımlarına bakmadan milletin aklıyla dalga geçen, zor durumda olanların silahlarına leş kargası gibi saldırıp 3 kuruşa alan, daha sonra aynı silah için validesinden nikah izni talep eden, yine bir şekilde eline geçirdiği ateşli silahları hunharca kaplayıp, işlemelerle silahların ruhunu çalan, bu haldeki zavallı silahları saf ve masum kişilere kaktıran/kaptıran, kansızlıktan muzdarip, edep ve adap yoksunu, insanımsı kişimsi.

Ellerine her geçirdikleri silahın dünyada ilk,tek yada son oldukları sanrısında olmaları, silah konusunda kendilerinden başka otorite tanımamaları, silahların asli kullanım yerlerinin düğünler olduğunu sanmaları, ülke çapında bir ağın üyeleri olmaları ve ulusal basın üzerinde oldukça etkili olmaları da diğer enteresan özelliklerinden bazılarıdır.

Kaptırmatör, bir kişi olabildiği gibi, küçük bir ticari müessese yada ulusal bir silah fabrikası da olabilmektedir.
Sn.RedKit'in tavsiyesi üzerine edit: Bunlara tükürsen falso alır. 300 Spartalı filminde doğsalar uçurumdan aşağı atılırlar.. O derece.

Alıntı

(20-06-2012, 03:47 PM)yakuzz demiş ki: "...silahları saf ve masum kişilere kaktıran/kaptıran, kansızlıktan muzdarip, edep ve adap yoksunu, insanımsı kişimsi. ..."

Sn.Forum Üyeleri,böyle kişiler hakkında yapılan bu veya benzeri tanım ve yorumlara sonuna kadar katıldığımızı belirtmek isterim.
Daha önce ''Kaktırmatör' deyiminin forumumuzda kullanılıp kullanılmadığını bilmiyorum.Forum kurallarına aykırı değilse kullanılabileceğini düşünüyorum.
Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi