Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UTAŞ UTS15A?! (YARI OTOMATİK)
#11
(01-08-2019, 09:51 AM)SKN demiş ki: Husan, Ersus gibi markalarda böyle bir durum var mı acaba?

Sayın SKN,

Tamamen kulaktan dolma bilgi olarak bir bayiiden Husan'ın zor durumda olduğunu duydum.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
1905sss, SKN
#12
Sayın Forum Dostları,

Memleketimizde değişik bir dönemden geçiyoruz. Bir kısım firmalar zor durumlara düştü evet fakat bazı firmalar (ki bunlar çok fazlalaştı) sadece borç ertelemeleri için sahte konkordato kararları aldırıp, kendini bu ekonomik darboğazda dokunulmaz kıldılar, kılıyorlar. Bazıları da iflas atmosferi yaratıp, artık mahkemelerin kabul etmediği yığılan konkordato taleplerine karşı farklı yöntemlerle kendilerini piyasadan soyutlamaya çalışıyor.
Kısaca her firma iflas etmiyor. Millet borç harçtan kaçarken, güçlü olanlar da kendini mahkeme kararıyla, dedikoduyla dokunulmaz kılıp, dönemi hasarsız geçirmenin yeni yollarını arıyor.
Lakin o kadar küçük gibi gözüken ama bütünü o kadar büyük bozan bir davranış ki bu, bunun kimse farkında değil. Dünya'da arılar bir anda ölürse, yaşam kısa bir sürede biter. Bunu bilen kaç kişi?!
Piyasa da böyle, sen gücün varken kendini ödeme alanlarından çekersen, sistem sıkışır ve çöker. Dört yol ağzına herkesin aynı anda girmesi gibidir bu, yolu artık açmak imkansız olduğunda kaos olur. Ama işte biz hep birbirimizden akıllı sanırız kendimizi.. Yazık...
 
Alıntı
6 üye teşekkür etti:
madenci08, Velcro, topraxxx, alone61, splendes, trabzonlu61
#13
Ersüs en son AR-15'ten farklı bir ürün için çalışma başlatmıştı, şu an ne durumdadır bilmem.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi