Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Husan M71 bir gerilim hikayesi
Sn xf7er

Öncelikle geçmiş olsun, sizi en iyi ben anlıyorum. Tüfeği ilk aldığımda , kendimce tanıtım videosu çekerken oluşan talihsizliği izlemişsinizdir .
  Kırım yaşanan yer aynı , Parça değiştikden sonra şuan 370 atımda hiçbir tutukluluk vs yapmadı. Fabrika özellikle yaf kullanmayı tavsiye ediyor, sterling de 100 adet kadar kullandım bir sorun yaşamadım.
Umarım sorun düzelir atışların keyfini çıkartırsınız

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
1905sss, browning 61, xf7er, ilksurfer, sbaslar, alpago, sparus, tirendaz
Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Firma yetkilisi olarak bazı konularda açıklamalar yapmak isterim.
Öncelikle el kundağının vida merkezinden biraz daha ileriye gitmesi bir üretim hatası değildir. Çeyrek tura kadar fazla dönmesi normaldir, zaten vida el kundağını orada sabitleyip sağa sola dönmesini engellemek için koyulmaktadır. Ayrıca şunu da ölçülerle ilgili olarak belirtmek lazım; (dipçik tüpü ile de ilgili olarak) askeri sınıf ürünlerin sivile satışı yapılamadığı için sivillere satışı yapılacak olan ürünler ile askeri standartlarda üretilen ürünler arasında ölçülerde ufak  farklar ortaya konarak bu kısıtlamalar aşılmaktadır. Bu noktada kullanıcılar tarafından pek bilinmeyen  TSE tarafından üreticilere verilen ölçüler vardır. Üretim esnasında bu ölçülere uyulması gerekir. Ayrıca kullanıcılarda bu ölçülere uygun ürünleri kullanmakla yükümlüdür. Mesela yukarıda bahsedilen dipçik tüpü herhangi bir kontrol esnasında fark edilmesi halinde tüfeğe el koyulması ve yasal işlem yapılması işten bile değildir. Ayrıca tüfek üzerine bizim üretimimiz olmayan herhangi bir parça takılması halinde bu parçaya bağlı olarak yaşanacak sıkıntıların garanti kapsamı dışında olduğunu da belirtmek isterim. Ayrıca üzerinde yasal olmayan bir değişiklik yapılmış tüfek servis için fabrikamıza gelmesi durumunda gerekli yasal işlemlerin yapılacağını da belirtmek isterim.
Kırıma  uğrayan parça ile ilgili olarak;
Bu bir üreticinin ve kullanıcının karşılaşmak isteyeceği en son şeydir. Bu konuda üzerimize düşen görevi hassasiyetle yerine getirdiğimize inanıyorum. Ürünlerimiz piyasaya çıkmadan önce gerekli testlerden geçmektedir. Tarafımızdan yapılan test atışlarından sonra Sanayi ve Ticaret Bakanlığından gelen bir heyet tarafından yapılan inceleme ve test atışlarından sonra tüfeklerimiz satışa sunulmaktadır. Hiç kimse yaşamak istemez ama satış sonrasında olumsuzluklar yaşanabilmektedir. Yüz binlerce lira vererek aldığımız otomobillerde de hatalar ortaya çıkabiliyor. Bu noktada müşteri hizmetleri devreye girmekte. Kullanıcımız  müşteri hizmetleri diye bir bölüme ulaşamadığından bahsetmiş. Kullanıcılarımızın santralde vakit kaybetmemeleri ve doğrudan muhatap bulabilmeleri için 05538534242 numaralı telefon numarası tahsis edilmiş ve sadece bu birim ile ilgilenen bir kişi görevlendirilmiştir. Kullanıcımız müşteri hizmetleri numarasını aramak yerine fabrikanın iletişim numarasını aradığı için  güvenlik görevlisine bağlanmış o da büyük bir ihtimalle bir yanlış anlaşılma neticesinde müşteri hizmetleri ile ilgisi olmayan farklı bir birimin numarasını vermiş olabilir. Bu konuda çok da tevazu sahibi olmayacağız, Türkiye'de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve hızlı bir şekilde sorunları çözüme ulaştırmak noktasında en iyi firmalardan birisiyiz.
Markamızla ilgili her türlü soru, şikayet, istek ve önerileriniz için doğrudan şahsıma ulaşabilirsiniz. 0 545 2477390
[Resim: P-20190829-123844-v-HDR-Auto-01.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Vefasiz
Sayın hasanzeybek ve sayın EROL UĞUR aynı kişiler midir?
Bahsi geçen parçanın değişimi silahın sivil kullanım için uygun olmamasına nasıl sebep olmaktadır?
Size gönderilen bir silahın modifikasyonunu hangi sebeple ihbar edersiniz, bunu yasal bir dayanağı var mıdır?
Cevaplarsanız çok memnun olurum.
Saygılarımla

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
marlinspike, aseyhan, Militia_747, harun, Rekli
(03-09-2019, 09:46 PM)tirendaz demiş ki: Sayın hasanzeybek ve sayın EROL UĞUR aynı kişiler midir?
Bahsi geçen parçanın değişimi silahın sivil kullanım için uygun olmamasına nasıl sebep olmaktadır?
Size gönderilen bir silahın modifikasyonunu hangi sebeple ihbar edersiniz, bunu yasal bir dayanağı var mıdır?
Cevaplarsanız çok memnun olurum.
Saygılarımla
Hasan Zeybek ve Erol Uğur Aynı kişiler değildir. Mesajın Yazılmış olduğu bilgisayarda açık olan şahsi hesap dolayısı ile bir karışıklık olmuş. mesajı silmeye çalıştık ama olmadı.
 Cevabımızda da belirttiğimiz üzere Tse tarafından belirlenen tüfeklerin bir çok parçasına dair ölçülerin belirtildiği ve hangilerinin av tüfeklerinde kullanılabileceğine dair yalnızca üreticilere verilen bir belge var.tüfekler ilk piyasaya çıkmadan önce numuneler TSE'ye gönderilir ve standartlara uygun olup olmadığı belirlenerek üretim izni verilir. Tüfek bu ölçülere uygun değilse sivil kullanıma uygun değildir. Yapılan modifikasyonlar (en basit örneği namlu kısaltma veya katlanır dipçik veya dipçik boyu gibi) TSE standartlarına uygun değil ise söz konusu tüfek yasal değildir. Hiç bir şekilde markamızın yasal olmayan zeminlerde bulunmasını tasvip etmiyoruz. Yasal sorumluluk olarak da fabrikamıza gelen her tüfek arıza kayıt defterine işlenip kolluk kuvvetlerine bildirilmektedir ve buna bağlı olarak kolluk kuvvetleri gbt incelemesi yapabilmektedir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi