Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özkursan Mühimmat
(30-03-2022, 10:10 AM)pasali demiş ki: [Resim: 20220330-100307.jpg]

Mermilerin kutusunda yazdığına göre kovanlar çelik üstü kaplama.
Çekirdekler de görünüşte prinç olarak duruyor. Ama üstlerinde tam kovanla birleşim yerinde bir kaplama atması var sanki.
Onlar da mı acaba çelik üstü kaplama?
Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, ERDAL
Özkursan mermilerin kalitesini bilemem henüz atış yapma şansım olmadı fakat, shot show 2022 başlamadan birkaç hafta önce özkursan mermileri temini için bulunduğum ildeki bütün bayilere telefon açarak sormuştum. Özkursan fişeklerinin gelmediğini söylemişlerdi. Bende özkursana telefon açıp mermileri nasıl temin edebileceğimi yada yakın illerde olan bayilerin elinde varsa oralardan da temin edebileceğimi söylemiştim. Telefonda bana yetkili olarak aktarılan kişiye hiçbir yerde bulamadığımı ve bu fişeklere nasıl ulaşabileceğimi sorduğumda, yetkilinin verdiği cevabı yazıyorum ;
' Bulursanız bizede yollayın'
Yorum sizin değerli forumdaşlarım...
Kendi düşüncem gene malesef biraz tutulunca bir tarafları kalkan bir yerli firma zihniyeti. Hee belki bu yorumu yapmak için erkendir ama benim hissettiğim adamın ses tonundan buydu. Malum shot show zamanı artık ellerindeki fişeklerini ithalata gönderip abd de daha yüksek rakamlaramı satmakdan dolayı temini zor mermilerin bilemiyorum. Günahlarınıda almayayım. Sonuç olarak iyiki varsın MKE mermileri Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
cevik1911, ERDAL

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi