Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özkursan Mühimmat
Heat takma adı kullanıcı burada benim bir silah şirketine çalıştığımı falan iddia etmiş.

Bu saatten sonra hayal gücü böylesine geniş (güzel Türkçemizde buna "alçak uçuş" da denir) şahıslarla muhattap olup, gereksiz yere tartışma ortamı yaratacak değilim.

Ancak ithamlara cevap ermeyince, suçlamaları kabullenmiş olmak da istemem.

Ne Türkiye'de ne de dünyanın her hangi bir yerinde her hangi bir silah veya mühimmat firması için çalışmıyorum. Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir.

Bu arada; Tula'nın ve MKE'nin her hangi bir şekilde her hangi bir şahıs veya kuruluşa rüşt ispatlama drumunda olmadığını tekrar yazayım.
Hayatında çatışma görmemiş, şatışma anında FTF, stovpipe, vs. yaşamamış, hiç saha da mühimmatsız kalmamış ama çok okumuş, onun için çok biliyor.
Bilgiye saygım sonsuz ama işte o kadar.

ABD'de yaşayıp da tabancasının veya yarı otomatik tüfeğinin şarjörüne on adetten fazla fişek basamayanların, bu İnternet sayfasında özgürlükler konusunda ahkam kesmesi de, en azından benim açımdan, ayrı bir komedi teşkil ediyor.

Kendilerine ,Türk vatandaşlarını eğlendirdikleri için, teşekkürü borç bilirim. Sağ olun, var olun.

Onbeş kapasiteli şarjörle yakalandığı veya Benelli M4 lerine sekiz fişek bastıkları için "soul brother" larla onsekiz ay hapiste yattıklarını bilmesek diyeceğiz ki; ha'şa yerzündeki Cennet'te yaşıyorlar. Wink

Dünyada vatandaşından, oturumu başka ülkede olamasına rağmen, gelirini başka ülkede elde etmesine rağmen vergi alan vermezse, yanlış beyan da bulunursa da deliğe tıkan, iki ülkeden birisi ABD.

Silahı ve mühimmatı bedava dağıtsa ne olur?

2008 de adam başına düşen borç 35.500$ iken bugün 70.000$ ye çıkmış, vatandaşın ödediği vergilerle batık yatırım bankaları kurtarmaya çalışıyor (beyhude bir çaba) ama silah ucuz.

Pek tabi ucuz olacak.

O yatırım şirketleri aynı Sİg Sauer'i satın alıp kalitesini yerlere indiren Cerberus gibi holdinglere yatırım yapıyorlar.

Holding batınca da ABD devletine gel bizi vatandaşın vergileriyle kurtar diyorlar.

Mühimmat ucuz, ama aynı sağlık hizmeti Türkiye'dekinin on misli pahalı ve kalitesi Türkiye'dekinin üçte biri.

Diş implantlarımı yaptırmaya Türkiye'ye gelmek için iki bin USD uçak biletine ödüyorum ama Glock'u beşyüz USD ye alıyorum. Is this a kind of bad joke?

Yardım için çağırılan polisin, silahsız insanları vurarak öldürdüğü, akabinde Chicago gibi zenginlerin yaşadığı Doğu şehirlerinin merkezlerindeki mağazaların yağmalandığı ülke değil mi orası?

Ama silah ucuz.

Ne güzel.
Artık o ucuz silah ve mühimmatları;

1992 Los Angeles'deki
2001 Cincinnati
2009 Oakland
2012 California
2014 -2015 Ferguson
2016 Milwaukee
veya
en son George Floyd'un öldürülmesi neticesinde yaşanan ve yaşanmaya devam eden isyan ve ayaklanmalar gibi olaylarda silahsız insanları vurmakta kullanırsınız.


Hepsi bir şaka gibi.
 
Alıntı

İlk iki satırdan sonra okumadım.
Hafıza problemi mevcut, vakit kısıtlı ve kıymetli.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Cotyora5252, California
[Resim: evirkaz.jpg]
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Cotyora5252
Hs34 adli kullanici hazir ulke de saglik hizmetleri belesken siz en iyisi bir doktora gorunun yalan yanlis bilgilerle forumu kirletmekten de vazgecin.
 
Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Cotyora5252, Militia_747, Heat, OCEANBORN
hs34 nikli kullanıcının üslubuna bakılınca forum moderatörlerimizin çok sevdiği meşhuuur lazoli akıllara geliyor Smile Acaba kendisi o mu ?
 
Alıntı

Bugün bir kaç gün önce almış olduğum ozkursan fiseklerle 100 atış yaptım. Belirtmem gerekir ki sterling ve mke fiseklerine zam gelmiş ve 2.55 TL olmuş mermi başı fiyatı, ozkursan ise 1.80 TL halen. Daha önce de yazmıştım mke ve sterling fişekleri ile tutukluk sorunları yaşamıştım ama ozkursan fisekte hiç bir sorun yaşamadım. Mermilerin hepsi sorunsuz bir biçimde ateşlendi. Silahta ekstra bir kirlenme göremedim zaten atış sonrası resminide paylaşacağım.
[Resim: 20200915-165838.jpg]
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi